DENVER pametni sat SWC-387B CrniID EK000840132
DENVER pametni sat SWC-387B CrniID: EK000840132
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
- 9.990,00 din
- Cena sa PDV-om
- 5.290,00 din
DENVER pametni sat SWC-387B Crni
Saznaj više
Dostavljamo već od 09.04.2026
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
DENVER pametni sat SWC-387B Crni
| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Tip proizvoda | Sportski pametni satovi |
| Brand | Denver |
| Boja | Crna |
| Veličina ekrana | 1.3 " |
| Rezolucija ekrana | 466 x 466 |
| Trajanje baterije | Do 80h |
| Kapacitet baterije | 200 mAh |
| Materijal (remen) | silikon |
| NFC | Ne |
| Masa | 15 g |
| Dubina | 11 mm |
| Širina | 38 mm |
| Visina | 245 mm |
| Naziv i vrsta robe | DENVER pametni sat SWC-387B Crni |
| Tip i model | Sportski pametni satovi |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |