DENVER SWC-156BEMK3 BEIGE Pametan satID EK000840142
DENVER SWC-156BEMK3 BEIGE Pametan satID: EK000840142
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
- 3.990,00 din
- Cena sa PDV-om
- 1.990,00 din
DENVER SWC-156BEMK3 BEIGE Pametan sat
Saznaj više
Dostavljamo već od 09.04.2026
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
DENVER SWC-156BEMK3 BEIGE Pametan sat
| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Tip proizvoda | Sportski pametni satovi |
| Brand | Denver |
| Boja | Bež |
| Veličina ekrana | 1.39 " |
| Rezolucija ekrana | 128 x 128 |
| Trajanje baterije | > 100h |
| Kapacitet baterije | 150 mAh |
| Materijal (remen) | silikon |
| NFC | Ne |
| Masa | 15 g |
| Dubina | 11 mm |
| Širina | 35 mm |
| Visina | 246 mm |
| Naziv i vrsta robe | DENVER SWC-156BEMK3 BEIGE Pametan sat |
| Tip i model | Sportski pametni satovi |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |