DENVER SWG-339 Pametni satID EK000840141
DENVER SWG-339 Pametni satID: EK000840141
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
- 10.990,00 din
- Cena sa PDV-om
- 6.690,00 din
DENVER SWG-339 Pametni sat
Saznaj više
Dostavljamo već od 09.04.2026
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
DENVER SWG-339 Pametni sat
| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Tip proizvoda | Sportski pametni satovi |
| Brand | Denver |
| Boja | Crna |
| Veličina ekrana | 1.39 " |
| Rezolucija ekrana | 360 x 360 |
| Trajanje baterije | > 100h |
| Kapacitet baterije | 430 mAh |
| Materijal (remen) | silikon |
| NFC | Ne |
| Masa | 15 g |
| Dubina | 16 mm |
| Širina | 50 mm |
| Visina | 276 mm |
| Naziv i vrsta robe | DENVER SWG-339 Pametni sat |
| Tip i model | Sportski pametni satovi |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |