Hisense QLED TV 55" 55E7Q PRO, 4K Ultra HD, Smart TV, VIDAA Smart OS, 4K HDR Immersive, Dolby Vision, HDR10+ AdaptiveID EK000850839
Hisense QLED TV 55" 55E7Q PRO, 4K Ultra HD, Smart TV, VIDAA Smart OS, 4K HDR Immersive, Dolby Vision, HDR10+ AdaptiveID: EK000850839
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
Usluga montaže televizora dostupna na teritoriji Beograda.
Iskoristite period produžene garancije na Hisense televizore. Registraciju izvršiti na linku.
- 83.990,00 din
- Cena sa PDV-om
- 53.999,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 2.613,00 din
Dostavljamo već od 13.05.2026
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
| Tip proizvoda | Televizori |
| Brand | Hisense |
| Boja | Crna |
| VESA standard | 400 x 300 |
| USB 3.0 | 1 kom |
| USB 2.0 | 1 kom |
| Bluetooth | Da |
| Osvežavanje slike [Hz] | 144 Hz |
| Energetska klasa | E |
| Operativni sistem | VIDAA |
| WiFI ugrađen | Da |
| TV tuner | DVB-T2/C/S2 |
| Tip TV-a | SMART |
| Tehnologija | QLED |
| Rezolucija | 3840 x 2160 (4K) |
| HDMI 2.1 | 4 kom |
| Dijagonala | 55"/140 cm |
| Digitalni izlaz | Da |
| Daljinski upravljač | SMART |
| CI+ | Da |
| Naziv i vrsta robe | Hisense QLED TV 55" 55E7Q PRO, 4K Ultra HD, Smart TV, VIDAA Smart OS, 4K HDR Immersive, Dolby Vision, HDR10+ Adaptive |
| Tip i model | Televizori |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |
