LG LED AI TV 65UR78003LK, 4K Ultra HD, WebOS Smart TV, 4K HDR10 Pro, α5 AI Processor 4K Gen6, AI Brightness Control, AI Sound, 4K UpscalingID EK000583639
LG LED AI TV 65UR78003LK, 4K Ultra HD, WebOS Smart TV, 4K HDR10 Pro, α5 AI Processor 4K Gen6, AI Brightness Control, AI Sound, 4K UpscalingID: EK000583639
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
Usluga montaže televizora dostupna na teritoriji Beograda.
- Cena sa PDV-om
- 104.990,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 5.081,00 din
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine
Moglo bi vas zanimati i ovo
TV NOSAČ TILT zidni, nagibni, veličina ekrana od 37"-75", nosivost do 50kg; VESA 600x400
993,48 din
949,00 din
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Tip proizvoda | Televizori |
| Brand | LG |
| Boja | Crna |
| Ostalo | AI Brightness Control |
| USB 3.0 | 0 kom |
| USB 2.0 | 0 kom |
| Osvežavanje slike [Hz] | 50 Hz |
| Energetska klasa | F |
| Operativni sistem | WebOS |
| WiFI ugrađen | Da |
| TV tuner | DVB-T2/C/S2 |
| Tip TV-a | SMART |
| Tehnologija | LED |
| Rezolucija | 3840 x 2160 (4K) |
| Kompozitni ulaz | Ne |
| Komponentni ulaz | Ne |
| Dijagonala | 65"/165 cm |
| Digitalni izlaz | Ne |
| Daljinski upravljač | STANDARD |
| CI+ | Ne |
| Naziv i vrsta robe | LG LED AI TV 65UR78003LK, 4K Ultra HD, WebOS Smart TV, 4K HDR10 Pro, α5 AI Processor 4K Gen6, AI Brightness Control, AI Sound, 4K Upscaling |
| Tip i model | Televizori |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |
