Philips 65PUS7810/12 QLED Televizor, 4K Ultra HD, SmartID EK000860332
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
Usluga montaže televizora dostupna na teritoriji Beograda.
- 71.999,00 din
- Cena sa PDV-om
- 54.990,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 2.661,00 din
Dostavljamo već od 02.06.2026
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
- 164 cm (65") TV
- 4K QLED
- Pixel Precise Ultra HD
- HDR10+
4K QLED za živopisnu sliku i Quantum Dot kvalitet boja
Živopisne boje. Izuzetno oštre scene. To je briljantnost boja tehnologije Quantum Dot. Sa 4K (UHD) rezolucijom, on se prilagođava svim HDR formatima. Svaki neverovatni trenutak, bilo da je taman ili svetao, reprodukovan ili strimovan, možete upiti svaki detalj dok gledate scenu po scenu.
Prepustite se detaljima zahvaljujući preciznom prikazu
Sa 8 miliona piksela koji zajednički funkcionišu u harmoniji, ovo je neprikosnoven 4K prikaz. Sa najoštrijom slikom za definisanje detaljnijih, živopisnih scena, ništa ne prenosi trenutak vernije od ovog Philips televizora.
Boje i kontrast oslobođeni uz HDR10+
Očekujte više detalja. Poboljšan kvalitet slike iz kadra u kadar. Sa većim naglaskom na boju i kontrast, ovo je mesto gde čak i najtamniji trenuci i najsvetlije scene postaju jasniji.
Okružite se Dolby Atmos i DTS:X zvukom
Uz Dolby Atmos, za zvuk baš onakav kakav je reditelj zamislio i DTS:X koji stvara 3D zvučne doživljaje, osećaj je kao da ste zaista tamo. Dodavanje ove dodatne dimenzije zvuku donosi imerzivniji doživljaj u vaš dom.
Dodajte jasnoću svakoj reči uz Pojačavanje vokala
Precizno čujte svaku reč. Pojačavanje vokala omogućava slušaocu da poveća ili smanji jačinu zvuka dijaloga bez ikakvog uticaja na pozadinski zvuk. Na taj način nećete propustiti nijedan trenutak pošto se svaka rečenica reprodukuje sa većom jasnoćom.
Titan OS. Pronađite sve lako.
Platforma Titan OS za Philips Smart TV donosi ono što volite da gledate, brzo. Od nastavaka do serija i od dokumentaraca do drame, sve što želite je tu, pomoću jednog dugmeta. Šta god da želite da gledate, sve najbolje aplikacije za strimovanje lako su vam nadohvat ruke.
Veoma jednostavno povezivanje sa pametnim kućnim mrežama
Kompatibilnost sa standardom Matter Smart Home donosi besprekornu integraciju sa postojećom pametnom kućnom mrežom. Da biste kontrolisali televizor putem aplikacije Matter Smart Home ili pomoću usluga glasovne kontrole, jednostavno pritisnite dugme na daljinskom upravljaču i govorite. Prigušite svetla. Podesite termostat. Čak i uključite Philips Ambilight televizor. Jedna komanda čini sve. Televizor je kompatibilan sa Alexa uređajima, kao i sa tehnologijom Apple AirPlay.
Povezivanje za gejming
HDMI 2.1 i VRR pomažu vam da konzolu iskoristite na najbolji način, sa bržim odvijanjem igre i glatkijom grafikom. Zahvaljujući postavci sa malim kašnjenjem na ulazu koja se automatski aktivira kada uključite konzolu, potpuno ste spremni za novi nivo gejminga.
Evropski dizajn, održivo razmišljanje
Edge postolje. Tanki okvir. Neverovatni QLED televizor. Ovo je kvalitet evropskog dizajna. Sa brzim sadržajem koji se lako pronalazi zahvaljujući platformi Titan OS, svaki sitni detalj je pažljivo sklopljen, sve do daljinskog upravljača od reciklirane plastike i reciklirane FSC sertifikovane ambalaže u kojoj dolazi.
| Tip proizvoda | Televizori |
| Brand | Philips |
| Boja | Crna |
| VESA standard | 400 x 300 |
| USB 2.0 | 2 kom |
| Bluetooth | Da |
| Osvežavanje slike [Hz] | 60 Hz |
| Energetska klasa | E |
| Operativni sistem | Titan OS |
| Zvuk | 20 W |
| WiFI ugrađen | Da |
| TV tuner | DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2 |
| Tip TV-a | SMART |
| Tehnologija | QLED |
| Rezolucija | 3840 x 2160 (4K) |
| HDMI 1.4 | 3 kom |
| Dijagonala | 65"/165 cm |
| Digitalni izlaz | Da |
| Daljinski upravljač | SMART |
| CI+ | Da |
| Audio ulaz | Da |
| Naziv i vrsta robe | Philips 65PUS7810/12 QLED Televizor, 4K Ultra HD, Smart |
| Tip i model | Televizori |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |
