SAMSUNG LED TV UE50CU7102KXXH, 4K Ultra HD, Smart TV, Crystal 4K procesor, PurColor tehnologija, Adaptive soundID EK000608136
SAMSUNG LED TV UE50CU7102KXXH, 4K Ultra HD, Smart TV, Crystal 4K procesor, PurColor tehnologija, Adaptive soundID: EK000608136
Usluga montaže televizora dostupna na teritoriji Beograda.
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
- Cena sa PDV-om
- 64.990,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 3.145,00 din
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine
Moglo bi vas zanimati i ovo
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Tip proizvoda | Televizori |
| Brand | Samsung |
| Boja | Crna |
| Ostalo | PurColor tehnologija |
| VESA standard | 200 x 200 |
| Osvežavanje slike [Hz] | 50 Hz |
| Energetska klasa | A |
| Operativni sistem | Tizen |
| Zvuk | 20 W |
| WiFI ugrađen | Da |
| TV tuner | DVB-T2/C/S2 |
| Tip TV-a | SMART |
| Tehnologija | LED |
| Rezolucija | 3840 x 2160 (4K) |
| Dijagonala | 50"/127 cm |
| Naziv i vrsta robe | SAMSUNG LED TV UE50CU7102KXXH, 4K Ultra HD, Smart TV, Crystal 4K procesor, PurColor tehnologija, Adaptive sound |
| Tip i model | Televizori |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |