SAMSUNG Neo QLED TV QE75QN90DATXXH, 4K Ultra HD, Tizen OS Smart TV, NQ4 AI Gen2 procesor, Quantum Matrix Tehnologija, Motion Xcelerator 144HzID EK000620557
SAMSUNG Neo QLED TV QE75QN90DATXXH, 4K Ultra HD, Tizen OS Smart TV, NQ4 AI Gen2 procesor, Quantum Matrix Tehnologija, Motion Xcelerator 144HzID: EK000620557
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
Usluga montaže televizora dostupna na teritoriji Beograda.
- Cena sa PDV-om
- 429.990,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 20.810,00 din
Dostavljamo već od 05.05.2026
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine
Moglo bi vas zanimati i ovo
TV NOSAČ TILT zidni, nagibni, veličina ekrana od 37"-75", nosivost do 50kg; VESA 600x400
993,48 din
949,00 din
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Tip proizvoda | Televizori |
| Brand | Samsung |
| Boja | Crna |
| Ostalo | Quantum Matrix Tehnologija |
| VESA standard | 400 x 400 |
| Osvežavanje slike [Hz] | 144 Hz |
| Energetska klasa | E |
| Operativni sistem | Tizen |
| Zvuk | 60 W |
| WiFI ugrađen | Da |
| TV tuner | DVB-T2/C/S2 |
| Tip TV-a | SMART |
| Tehnologija | QLED |
| Rezolucija | 3840 x 2160 (4K) |
| Dijagonala | 75"/190 cm |
| Naziv i vrsta robe | SAMSUNG Neo QLED TV QE75QN90DATXXH, 4K Ultra HD, Tizen OS Smart TV, NQ4 AI Gen2 procesor, Quantum Matrix Tehnologija, Motion Xcelerator 144Hz |
| Tip i model | Televizori |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |
