SAMSUNG OLED TV QE55S95DATXXH, 4K Ultra HD, Tizen OS Smart TV, NQ4 AI Gen2 procesor, Motion Xcelerator 144 Hz, OLED HDR ProID EK000611836
SAMSUNG OLED TV QE55S95DATXXH, 4K Ultra HD, Tizen OS Smart TV, NQ4 AI Gen2 procesor, Motion Xcelerator 144 Hz, OLED HDR ProID: EK000611836
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
Usluga montaže televizora dostupna na teritoriji Beograda.
- Cena sa PDV-om
- 324.990,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 15.729,00 din
Dostavljamo već od 05.05.2026
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Moglo bi vas zanimati i ovo
TV NOSAČ TILT zidni, nagibni, veličina ekrana od 37"-75", nosivost do 50kg; VESA 600x400
993,48 din
949,00 din
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Tip proizvoda | Televizori |
| Brand | Samsung |
| Boja | Crna |
| Ostalo | NQ4 AI Gen2 4K AI procesor |
| VESA standard | 400 x 300 |
| Osvežavanje slike [Hz] | 144 Hz |
| Energetska klasa | A |
| Operativni sistem | Tizen |
| Zvuk | 70 W |
| WiFI ugrađen | Da |
| TV tuner | DVB-T2/C/S2 |
| Tip TV-a | SMART |
| Tehnologija | OLED |
| Rezolucija | 3840 x 2160 (4K) |
| Dijagonala | 55"/140 cm |
| Naziv i vrsta robe | SAMSUNG OLED TV QE55S95DATXXH, 4K Ultra HD, Tizen OS Smart TV, NQ4 AI Gen2 procesor, Motion Xcelerator 144 Hz, OLED HDR Pro |
| Tip i model | Televizori |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |
