SAMSUNG QLED TV QE75LS03DAUXXH THE FRAME, 4K Ultra HD, Tizen OS Smart TV, Moderan Frame dizajn, Matirani ekranID EK000608141
SAMSUNG QLED TV QE75LS03DAUXXH THE FRAME, 4K Ultra HD, Tizen OS Smart TV, Moderan Frame dizajn, Matirani ekranID: EK000608141
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
Usluga montaže televizora dostupna na teritoriji Beograda.
- Cena sa PDV-om
- 349.990,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 16.939,00 din
Dostavljamo već od 05.05.2026
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine
Moglo bi vas zanimati i ovo
TV NOSAČ TILT zidni, nagibni, veličina ekrana od 37"-75", nosivost do 50kg; VESA 600x400
993,48 din
949,00 din
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Tip proizvoda | Televizori |
| Brand | Samsung |
| Boja | Crna |
| Ostalo | Moderan Frame dizajn |
| VESA standard | 400 x 400 |
| Osvežavanje slike [Hz] | 120 Hz |
| Energetska klasa | F |
| Operativni sistem | Tizen |
| Zvuk | 40 W |
| WiFI ugrađen | Da |
| TV tuner | DVB-T2/C/S2 |
| Tip TV-a | SMART |
| Tehnologija | QLED |
| Rezolucija | 3840 x 2160 (4K) |
| Dijagonala | 75"/190 cm |
| Naziv i vrsta robe | SAMSUNG QLED TV QE75LS03DAUXXH THE FRAME, 4K Ultra HD, Tizen OS Smart TV, Moderan Frame dizajn, Matirani ekran |
| Tip i model | Televizori |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |
