Albero Mio fotelja za decu A002 LIONID EK000562247
Albero Mio fotelja za decu A002 LIONID: EK000562247
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
- Cena sa PDV-om
- 7.200,00 din
Alberomio fotelja za decu predviđena je za sve mališane koji mogu samostalno da sede. Fotelja za najmlađe napravljena je od mekane poliuretanske pene koja pruža stabilnost i ...
Saznaj više
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
Alberomio fotelja za decu predviđena je za sve mališane koji mogu samostalno da sede.
Fotelja za najmlađe napravljena je od mekane poliuretanske pene koja pruža stabilnost i udobnost. Zbog izrade i kvaliteta, ne postoji mogućnost da se dečija fotelja deformiše pod pritiskom i težinom ukoliko se koristi pravilno.
Presvučena je navlakom različitih dezna koje možete uklopiti uz ostali nameštaj.
Pored toga što je lagana, vaše dete fotelju može samostalno nositi i premeštati zahvaljujući praktičnoj ručki koja se nalazi na samoj foteljici.
Kako bi doživljaj bio potpun, na dečijoj fotelji se nalazi prošieni bočni džepić za čuvanje i odlaganja igračaka, knjiga i svih sitnica koje vaše dete želi da nosi sa sobom.
Pored udobnosti koja je mališanima najvažnija, i roditelji mogu biti bez brige. Dečija fotelja nema tvrdih ivica i izbočenih elemenata kako bi dete moglo da se povredi.
Sasvim je bezbedna i savršena za igru i odmor!
Dimenzije fotelje: 50x35x45cm
Dimenzije bočnog džepa: 20x30
Sastav navlake: 100% poliester
| Pol | Uniseks |
| Tip proizvoda | Dečije fotelje |
| Brand | Alberomio |
| Boja | Bež |
| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Širina | 50 cm |
| Visina | 45 cm |
| Dužina (cm) | 35 cm |
| Naziv i vrsta robe | Albero Mio fotelja za decu A002 LION |
| Tip i model | Dečije fotelje |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |