Enso into the wild dečiji neseser sa 2 pregrade - pink 99.844.21ID EK000851155
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
- 2.436,00 din
- Cena sa PDV-om
- 1.899,00 din
Dostavljamo već od 19.05.2026
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
ENSO INTO THE WILD dečiji neseser sa 2 pregrade – sjajna organizacija za male avanturistkinje
ENSO INTO THE WILD dečiji neseser sa 2 pregrade osmišljen je za devojčice koje vole da njihove stvari budu uredno spakovane, organizovane i uvek pri ruci. Efektan pink metalik dizajn, motiv zvezde i razigrani detalji čine ovaj model modernim, upečatljivim i posebnim. Savršen je za putovanja, ekskurzije, vikend boravke, sportske aktivnosti ili svakodnevnu organizaciju kozmetike i sitnica.
Praktičan raspored sa dve odvojene pregrade
Neseser je izrađen od kvalitetnog poliestera i dimenzija je 26 x 16 x 11 cm. Dva glavna odeljka sa rajsferšlus zatvaranjem omogućavaju lakšu organizaciju kozmetike, pribora za higijenu, četkica, gumica, sitnih dodataka i drugih ličnih stvari. Sve ostaje pregledno raspoređeno i lako dostupno.
Idealan za putovanja i svakodnevnu upotrebu
Na zadnjoj strani nalazi se traka za pričvršćivanje na kofer ili trolley ručku, što ga čini veoma praktičnim tokom putovanja. Bočna ručka omogućava lako nošenje u ruci, brzo izvlačenje iz kofera ili jednostavno kačenje.
Sjajan dodatak uz celu kolekciju
ENSO INTO THE WILD neseser savršeno se uklapa sa rancima, torbama i ostalim proizvodima iz iste kolekcije. Namenjen je devojčicama koje vole boje, sjaj i detalje sa stilom. Istražite kolekciju Enso Into The Wild i pronađite omiljene dodatke za svaku novu avanturu.
Enso je španski brend poznat po kvalitetnim, ergonomskim i vizuelno prepoznatljivim proizvodima za decu. Fokusiran na udobnost, funkcionalnost i dizajn prilagođen najmlađima, Enso stvara proizvode koji prate decu kroz igru, emocije i svakodnevne male pobede.
Više o brendu Enso saznajte na: www.ensoadept.com
| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Tip proizvoda | Neseseri |
| Brand | Enso |
| Zemlja proizvodnje | EU |
| Naziv i vrsta robe | Enso into the wild dečiji neseser sa 2 pregrade - pink 99.844.21 |
| Tip i model | Neseseri |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |
| Zemlja proizvodnje | EU |