Vox kombinovani frižider NF 3735 IXF - OUTLETID ER000678522
Vox kombinovani frižider NF 3735 IXF - OUTLETID: ER000678522
- 58.999,00 din
- Cena sa PDV-om
- 22.999,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 1.113,00 din
Vox kombinovani frižider NF 3735 IXF- OUTLET OUTLET-Uredjaj je oštećen sa bočne desne strane . Uredjaj ima ambalažu
Saznaj više
Dostavljamo već od 02.04.2026
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
Vox kombinovani frižider NF 3735 IXF- OUTLET
OUTLET-Uredjaj je oštećen sa bočne desne strane .
Uredjaj ima ambalažu
Oštećenje je prikazano na fotografiji.
Rok odgovornosti prodavca za nesaobraznost je 12 meseci u skladu sa članom 52. Zakona o zaštiti potrošača (polovna roba).
ID: NF3735IXF
Grupa proizvoda: Frižideri
Bar-kod: 8606019605025
Klasa energetske efikasnosti: F
Tip : Kombinovani frižider sa zamrzivačem dole
Boja: Inox
Sistem hlađenja: No Frost
Displej: Da
| Tip kontrole | Elektronska |
| Sistem odmrzavanja | Automatsko |
| Tip | Kombinovani frižider sa zamrzivačem dole |
| Boja | Inox |
| Sistem hlađenja | No Frost |
| Klimatska klasa | T / SN |
| Neto zapremina uređaja | 331 l |
| Neto zapremina frižidera | 230 l |
| Neto zapremina zamrzivača | 101 l |
| Nivo buke | 41 dB |
| Klasa energetske efikasnosti | F |
| Godišnja potrošnja električne energije (kWh) | 313 kWh |
| Rashladno sredstvo | R600a |
| Garancija | 5 godina |
| Kapacitet zamrzavanja (kg/24h) | 8 kg |
| Dimenzije uređaja (ŠxVxD) | 595x1860x650 mm |
| Neto težina | 67 kg |
| Dimenzije spakovanog uređaja (ŠxVxD) | 664x1916x728 mm |
| Bruto težina | 73 kg |
| Količina utovara (40ftHC kontejner) | 72 kom |
| Lako čišćenje unutrašnjosti | Da |
| Režim brzog hlađenja | Da |
| Režim brzog zaleđivanja | Da |
| EcoMode | Da |
| Displej | Da |
| Dispenzer za vodu | Da |
| Fioka sa kontrolom vlage | Da |
| MultiCooling | Da |
| Unutrašnjost frižidera | 3 staklene police, 2 fioke, 3 police na vratima |
| Unutrašnjost zamrzivača | 2 police, 3 fioke |
| Unutrašnje Led osvetljenje | Da |
| Reverzibilna vrata | Da |
| Antibakterijska zaštita | Da |
| Velike pregrade za voće i povrće | Da |
| ZeroClearance | Da |
| WaterDispenser | Da |
| CoolAir Zone | Da |
| ReverseDoor | Da |
| QuickCool | Da |
| QuickFreeze | Da |
| Accessories | Da |
| LedLighting | Da |
| HumidityControl | Da |
| MultiCooling | Da |
| Brand | Vox |
| Tip proizvoda | Frižideri |
| Naziv i vrsta robe | Vox kombinovani frižider NF 3735 IXF - OUTLET |
| Tip i model | Frižideri |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |