Beko aspirator CTB 6407 WID EK000728504
Beko aspirator CTB 6407 WID: EK000728504
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
Usluga montaže Bele tehnike dostupna na teritoriji Beograda.
Akcijska cena važi i za plaćanje do 12 rata bez kamate!
- 15.299,00 din
- Cena sa PDV-om
- 9.999,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 484,00 din
Dostavljamo već od 02.06.2026
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
| Tip proizvoda | Aspiratori |
| Brand | Beko |
| Boja | Bela |
| Buka (dB) | 57 dB |
| Visina | 19.8 cm |
| Širina | 59.8 cm |
| Dubina | 30 cm |
| Neto težina | 5.94 kg |
| Naziv i vrsta robe | Beko aspirator CTB 6407 W |
| Tip i model | Aspiratori |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |