Bosch vinska vitrina KUW20VHF0ID EK000537199
Bosch vinska vitrina KUW20VHF0ID: EK000537199
Akcijska cena važi i za plaćanje do 12 rata bez kamate!
Usluga montaže Bele tehnike dostupna na teritoriji Beograda.
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
- Cena sa PDV-om
- 127.999,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 6.195,00 din
Bosch vinska vitrina KUW20VHF0
Saznaj više
Dostavljamo već od 08.04.2026
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine
Moglo bi vas zanimati i ovo

Cashback 10.000 dinara!
Ostvarite povrat novca u iznosu od 10.000 dinara uz kupovinu uređaja i registraciju na sajtu.
Rok za registraciju je 30 dana od datuma kupovine. Nakon uspešne prijave, povrat sredstava će biti realizovan u skladu sa uslovima promocije.
Ukoliko se ne registrujete u predviđenom roku, nećete ostvariti pravo na cashback. Više saznaj ovde.
Rok za registraciju je 30 dana od datuma kupovine. Nakon uspešne prijave, povrat sredstava će biti realizovan u skladu sa uslovima promocije.
Ukoliko se ne registrujete u predviđenom roku, nećete ostvariti pravo na cashback. Više saznaj ovde.

2+3 godine produžene garancije
2 godine + 3 godine produžene garancije samo uz registraciju na sajtu
Rok za registraciju je 30 dana od kupovine uređaja. Nakon toga, ukoliko je registracija uspešna dobićete sertifikat o produženoj garanciji koji je potrebno da čuvate uz fiskalni račun i garantni list.
Ukoliko se ne registrujete, imaćete garantovanih 2 godine garanije uz dokaz o kupovini. Više saznaj ovde.
Rok za registraciju je 30 dana od kupovine uređaja. Nakon toga, ukoliko je registracija uspešna dobićete sertifikat o produženoj garanciji koji je potrebno da čuvate uz fiskalni račun i garantni list.
Ukoliko se ne registrujete, imaćete garantovanih 2 godine garanije uz dokaz o kupovini. Više saznaj ovde.
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
Bosch vinska vitrina KUW20VHF0
| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Tip proizvoda | Frižideri |
| Brand | Bosch |
| Garancija | 2 god |
| Boja | Crna |
| Energetska klasa | G |
| Postavljanje proizvoda | Ugradni |
| Tip uređaja | Vinski frižideri |
| Način hlađenja | Statički |
| Ukupna zapremina | 120 l |
| Zapremina frižidera | 120 l |
| Volumen prostora zamrzivača | 0 l |
| Potrošnja električne energije | 130 kWh/annum |
| Buka (dB) | 38 dB |
| Promena smera otvaranja vrata | Da |
| Alarm za otvorena vrata | Da |
| Dispenzer za vodu | Ne |
| Ledomat | Ne |
| WiFI ugrađen | Ne |
| Visina | 81.8 cm |
| Širina | 59.8 cm |
| Dubina | 58.1 cm |
| Neto težina | 45 kg |
| Bruto težina | 50 kg |
| Naziv i vrsta robe | Bosch vinska vitrina KUW20VHF0 |
| Tip i model | Frižideri |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |
