Gorenje R 4141 PS frižiderID EK000371430
Gorenje R 4141 PS frižiderID: EK000371430
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
Usluga montaže Bele tehnike dostupna na teritoriji Beograda.
Akcijska cena važi i za plaćanje do 12 rata bez kamate!
- Cena sa PDV-om
- 29.990,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 1.451,00 din
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine

2+3 godine produžene garancije
2 godine + 3 godine produžene garancije samo uz registraciju na sajtu ovde.
Rok za registraciju je 60 dana od kupovine uređaja. Nakon toga, ukoliko je registracija uspešna dobićete sertifikat o produženoj garanciji koji je potrebno da čuvate uz fiskalni račun i garantni list.
Ukoliko se ne snalazite sa registracijom, možete dobiti pomoć putem call centra 0700 100 700
Ukoliko se ne registrujete, imaćete garantovanih 2 godine garanije uz dokaz o kupovini.
Rok za registraciju je 60 dana od kupovine uređaja. Nakon toga, ukoliko je registracija uspešna dobićete sertifikat o produženoj garanciji koji je potrebno da čuvate uz fiskalni račun i garantni list.
Ukoliko se ne snalazite sa registracijom, možete dobiti pomoć putem call centra 0700 100 700
Ukoliko se ne registrujete, imaćete garantovanih 2 godine garanije uz dokaz o kupovini.
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
| Tip proizvoda | Frižideri |
| Brand | Gorenje |
| Garancija | 5 god |
| Boja | Siva |
| Energetska klasa | F |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Tip uređaja | Frižideri |
| Način hlađenja | Statički |
| Ukupna zapremina | 242 l |
| Zapremina frižidera | 242 l |
| Volumen prostora zamrzivača | 0 l |
| Potrošnja električne energije | 130 kWh/annum |
| Buka (dB) | 40 dB |
| Promena smera otvaranja vrata | Da |
| Alarm za otvorena vrata | Ne |
| Dispenzer za vodu | Ne |
| Ledomat | Ne |
| Automatsko odmrzavanje frižidera | Ne |
| WiFI ugrađen | Ne |
| Visina | 143.4 cm |
| Širina | 55 cm |
| Dubina | 54.2 cm |
| Neto težina | 38 kg |
| Bruto težina | 41.5 kg |
| Naziv i vrsta robe | Gorenje R 4141 PS frižider |
| Tip i model | Frižideri |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |
