Samsung frižider SBS RB53DG703ES9EO, No Frost, 538 l, Visina 203 cm, inoxID EK000859558
Samsung frižider SBS RB53DG703ES9EO, No Frost, 538 l, Visina 203 cm, inoxID: EK000859558
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
Usluga montaže Bele tehnike dostupna na teritoriji Beograda.
Kupovinom odabranih modela Samsung frižidera i uz registraciju kupovine, na poklon dobijaš mikrotalasnu pećnicu! Registraciju možete izvršiti na sajtu. Proomcija traje do 28.06.2026.
Akcijska cena važi i za plaćanje do 12 rata bez kamate!
- 129.990,00 din
- Cena sa PDV-om
- 109.990,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 5.323,00 din
Dostavljamo već od 09.06.2026
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Tip proizvoda | Frižideri |
| Brand | Samsung |
| Garancija | 2 god |
| Boja | Inox |
| Energetska klasa | E |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Ukupna zapremina | 538 l |
| Zapremina frižidera | 370 l |
| Volumen prostora zamrzivača | 168 l |
| Potrošnja električne energije | 300 kWh/annum |
| Buka (dB) | 35 dB |
| Promena smera otvaranja vrata | Da |
| WiFI ugrađen | Da |
| Visina | 203 cm |
| Širina | 75.9 cm |
| Dubina | 71.1 cm |
| Neto težina | 94 kg |
| Naziv i vrsta robe | Samsung frižider SBS RB53DG703ES9EO, No Frost, 538 l, Visina 203 cm, inox |
| Tip i model | Frižideri |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |
