Samsung kombinovani frižider RB38C650ESA/EKID EK000820033
Samsung kombinovani frižider RB38C650ESA/EKID: EK000820033
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
Usluga montaže Bele tehnike dostupna na teritoriji Beograda.
Kupovinom odabranih modela Samsung frižidera i uz registraciju kupovine, na poklon dobijaš mikrotalasnu pećnicu! Registraciju možete izvršiti na sajtu. Proomcija traje do 28.06.2026.
Akcijska cena važi i za plaćanje do 12 rata bez kamate!
- 90.990,00 din
- Cena sa PDV-om
- 76.990,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 3.726,00 din
Dostavljamo već od 09.06.2026
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine

Ostvari 5 godina pune garancije
ISKORISTI PRILIKU I PRODUŽI GARANCIJU TVOG NOVOG SAMSUNG APARATA
ROK ZA PRIJAVU: DO 30 DANA OD DATUMA KUPOVINE
AKCIJA TRAJE OD 1.1.2026 DO 31.12.2026 godine.
Više saznaj ovde
ROK ZA PRIJAVU: DO 30 DANA OD DATUMA KUPOVINE
AKCIJA TRAJE OD 1.1.2026 DO 31.12.2026 godine.
Više saznaj ovde
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Tip proizvoda | Frižideri |
| Brand | Samsung |
| Garancija | 5 god |
| Boja | Srebrna |
| Energetska klasa | E |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Ukupna zapremina | 386 l |
| Potrošnja električne energije | 264 kWh/annum |
| Buka (dB) | 35 dB |
| Promena smera otvaranja vrata | Da |
| Dispenzer za vodu | Ne |
| Ledomat | Ne |
| WiFI ugrađen | Da |
| Visina | 203 cm |
| Širina | 59.5 cm |
| Dubina | 65.8 cm |
| Neto težina | 67 kg |
| Naziv i vrsta robe | Samsung kombinovani frižider RB38C650ESA/EK |
| Tip i model | Frižideri |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |
