Samsung ugradni frižider BRB80F26ADF0EO, No Frost, 264 l, Visina 177 cm, belaID EK000859555
Samsung ugradni frižider BRB80F26ADF0EO, No Frost, 264 l, Visina 177 cm, belaID: EK000859555
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
Usluga montaže Bele tehnike dostupna na teritoriji Beograda.
Kupovinom odabranih modela Samsung frižidera i uz registraciju kupovine, na poklon dobijaš mikrotalasnu pećnicu! Registraciju možete izvršiti na sajtu. Proomcija traje do 28.06.2026.
Akcijska cena važi i za plaćanje do 12 rata bez kamate!
- 138.499,00 din
- Cena sa PDV-om
- 99.990,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 4.839,00 din
Dostavljamo već od 02.06.2026
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine

Ostvari 5 godina pune garancije
ISKORISTI PRILIKU I PRODUŽI GARANCIJU TVOG NOVOG SAMSUNG APARATA
ROK ZA PRIJAVU: DO 30 DANA OD DATUMA KUPOVINE
AKCIJA TRAJE OD 1.1.2026 DO 31.12.2026 godine.
Više saznaj ovde
ROK ZA PRIJAVU: DO 30 DANA OD DATUMA KUPOVINE
AKCIJA TRAJE OD 1.1.2026 DO 31.12.2026 godine.
Više saznaj ovde
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Tip proizvoda | Frižideri |
| Brand | Samsung |
| Garancija | 2 god |
| Boja | Bela |
| Energetska klasa | D |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Ukupna zapremina | 264 l |
| Zapremina frižidera | 190 l |
| Volumen prostora zamrzivača | 74 l |
| Potrošnja električne energije | 185 kWh/annum |
| Buka (dB) | 35 dB |
| Promena smera otvaranja vrata | Da |
| WiFI ugrađen | Da |
| Visina | 177.5 cm |
| Širina | 64 cm |
| Dubina | 55 cm |
| Neto težina | 68 kg |
| Naziv i vrsta robe | Samsung ugradni frižider BRB80F26ADF0EO, No Frost, 264 l, Visina 177 cm, bela |
| Tip i model | Frižideri |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |
