Tesla kombinovani frižider RC3400FMXID EK000591651
Akcijska cena važi i za plaćanje do 12 rata bez kamate!
Usluga montaže Bele tehnike dostupna na teritoriji Beograda.
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
- Cena sa PDV-om
- 51.999,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 2.517,00 din
Dostavljamo već od 07.04.2026
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
Ključne Karakteristike:
-
Total No Frost:
Funkcija Total No Frost koristi cirkulaciju hladnog vazduha kako bi smanjila nivo vlažnosti, sprečavajući nakupljanje mraza na hrani u frižideru i leda na zidovima zamrzivača. Odeljci za hlađenje i zamrzavanje imaju odvojen protok vazduha, što sprečava mešanje mirisa između odeljaka. Za razliku od konvencionalnih sistema, ovaj sistem hladi brže obe odvojene jedinice. -
Metal Cooling:
Tehnologija Metal Cooling pomaže u održavanju željene temperature unutar frižidera. Metalna oplata na zadnjoj strani uređaja čini da temperatura bude konstantna. Ovaj sistem omogućava brže hlađenje i viši nivo vlažnosti, čuvajući prirodnu vlagu u hrani. -
Inverter Motor:
Inverter motor omogućava promenjivu brzinu rada, prilagođavajući se spoljnim temperaturama i unutrašnjem opterećenju frižidera. To rezultira tišim radom, manjim temperaturnim oscilacijama i manjom potrošnjom energije, a životni vek uređaja je znatno duži u odnosu na konvencionalne motore. -
Super Hlađenje:
Opcija Super Hlađenje omogućava brzo hlađenje pića koja ste upravo stavili u frižider, tako da budu spremna za važne trenutke kao što su utakmice ili filmovi. -
Super Zamrzavanje:
Super Zamrzavanje omogućava brže zamrzavanje hrane, čime se očuvaju nutrijenti i svežina namirnica. -
Alarm na Vratima:
Ako ostavite vrata frižidera otvorena predugo, zvučni signal će vas podsetiti da ih zatvorite kako bi se sprečio porast unutrašnje temperature.
Tehničke Specifikacije:
-
Sistem Hlađenja: Gas (R600a), Inverter Motor
-
Sistem za Odleđivanje: Total No Frost
-
Izolacija: Cyclopentane
-
Energetska Klasa: E
-
Potrošnja (kWh/24h): 0.701 kWh
-
Potrošnja (kWh/godišnje): 256 kWh
-
Klimatski Razred: SN/N/ST
-
Ocena Zamrzivača (zvezdice): 4****
-
Nivo Buke: 40 dB
-
Snaga: 170W
-
Napon: 220V-240V~
-
Frekvencija: 50Hz
-
Struja: 0.8A
-
Dužina Kablova: 1.8m
Generalne Karakteristike:
-
Broj Vrata: 2
-
Materijal i Boja Panela Vrata: Inox
-
LED Svetlo: Da
-
Snaga Sijalice: MAX 2.5W
-
Kontrolni Panel na Dodir: Da
-
Zvučni Alarm za Vrata: Da
-
Odvojene Kutije za Voće i Povrće: Da
-
Podesive Staklene Police: Da
-
Metal Cooling: Da
-
Super Hlađenje: Da
-
Super Zamrzavanje: Da
-
Zaštita za Decu: Ne
-
Dispenser za Vodu: Ne
-
Otvaranje Vrata 90°: Da
-
Vazdušni Kanal Preko Celog Prostora: Da
-
Ultra-Tanka Tehnologija: Da
Zapremina/Kapacitet:
-
Ukupna Neto Zapremina: 338 litara
-
Neto Zapremina Frižidera: 216 litara
-
Neto Zapremina Zamrzivača: 122 litra
Frižiderski Odeljak:
-
Odleđivanje: Total No Frost
-
Unutrašnje Svetlo: LED
-
Podesive Police: Da
-
Fioke za Čuvanje Svežine: 2
-
Boja Fioka za Čuvanje Svežine: Transparentno
-
Polica u Vratima: 3
-
Boja Police u Vratima: Transparentno
-
Zona 0 Zvezdice: Ne
-
Promenjiva Zona: Ne
Odeljak Zamrzivača:
-
Kapacitet Zamrzivača: 8.5 kg/24h
-
Odleđivanje: Total No Frost
-
Svetlo: Ne
-
Klizeće Fioke: 3
-
Boja Klizećih Fioka: Transparentno
-
Vreme Čuvanja Hrane pri Nestanku Struje: 12h
-
Podesive Police: Ne
-
Promenjiva Zona: Ne
Dimenzije i Težina:
-
Dimenzije Proizvoda (Š×D×V): 595 x 660 x 1850 mm
-
Dimenzije Paketa (Š×D×V): 640 x 715 x 2026 mm
-
Težina Neto: 67 kg
-
Težina Bruto: 73 kg
| Poslovno ime proizvođača | Comtrade Distribution d.o.o. |
| Poslovno ime uvoznika | Comtrade distribution d.o.o. |
| Zemlja proizvodnje | Kina |
| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Tip proizvoda | Frižideri |
| Brand | Tesla |
| Garancija | 2+3 god |
| Boja | Inox |
| Energetska klasa | E |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Tip uređaja | Kombinovani frižideri |
| Način hlađenja | No Frost |
| Ukupna zapremina | 338 l |
| Zapremina frižidera | 216 l |
| Volumen prostora zamrzivača | 122 l |
| Potrošnja električne energije | 256 kWh/annum |
| Buka (dB) | 40 dB |
| Promena smera otvaranja vrata | Da |
| Alarm za otvorena vrata | Da |
| Dispenzer za vodu | Ne |
| Ledomat | Ne |
| Visina | 185 cm |
| Širina | 59.5 cm |
| Dubina | 66 cm |
| Neto težina | 67 kg |
| Bruto težina | 73 kg |
| Naziv i vrsta robe | Tesla kombinovani frižider RC3400FMX |
| Tip i model | Frižideri |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |
| Poslovno ime proizvođača | Comtrade Distribution d.o.o. |
| Poslovno ime uvoznika | Comtrade distribution d.o.o. |
| Zemlja proizvodnje | Kina |
