Whirlpool ugradni frižider WNBB20SC22R, Fast cooling, 228 LID EK000839575
Whirlpool ugradni frižider WNBB20SC22R, Fast cooling, 228 LID: EK000839575
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
Usluga montaže Bele tehnike dostupna na teritoriji Beograda.
Akcijska cena važi i za plaćanje do 12 rata bez kamate!
- 107.990,00 din
- Cena sa PDV-om
- 79.899,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 3.867,00 din
Specifikacije proizvoda
Saznaj više
Dostavljamo već od 25.05.2026
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana

Ostvari 5 godina pune garancije
2 godine fabričke + 3 godine produžene garancije.
Rok za registraciju je 30 dana od kupovine uređaja.
AKCIJA TRAJE OD 1. 1. 2026 DO 31. 12. 2026 godine stranici
Više saznaj ovdje
Rok za registraciju je 30 dana od kupovine uređaja.
AKCIJA TRAJE OD 1. 1. 2026 DO 31. 12. 2026 godine stranici
Više saznaj ovdje
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
WHIRLPOOL Ugradni frižider sa zamrzivačem
Funkcionalan i energetski efikasan ugradni frižider sa zamrzivačem, elektronskim upravljanjem i optimalnim rasporedom prostora.
| Karakteristike | |
|---|---|
| Tip konstrukcije | Ugradni |
| Vrsta proizvoda | Frižider sa zamrzivačem |
| Ukupan volumen | 300 l |
| Zapremina frižidera | 221 l |
| Zapremina zamrzivača | 79 l |
| Kapacitet zamrzavanja | 4 kg / 24 h |
| Tip kontrole | Elektronska |
| Odmrzavanje frižidera | Automatsko |
| Odmrzavanje zamrzivača | Ručno |
| Police zamrzivača | 3 |
| Temperaturne zone | 2 |
| Podesive police | 3 |
| Police u frižideru | 4 |
| Signal upozorenja | Zvučan |
| Boja | Bela |
| EAN kod | 8003437057458 |
| Dužina kabla | 245 cm |
| Sistem vrata | Montirani klizači |
| Dimenzije | |
| Visina | 1935 mm |
| Širina | 540 mm |
| Dubina | 545 mm |
| Bruto zamrzivač | 79 l |
| Bruto frižider | 228 l |
| Dubina ugradnje | 560 mm |
| Visina ugradnje | 1940–1950 mm |
| Širina ugradnje | 560–570 mm |
| Performanse | |
| Energetska klasa | E |
| Potrošnja energije | 225 kWh/god |
| Ocena | 4 |
| Čuvanje bez struje | 19 h |
| Priključna snaga | 140 W |
| Jačina struje | 16 A |
| Fast cooling | Da |
| Brzo zamrzavanje | Da |
| Nivo buke | 34 dB |
| Prava potrošača | |
| Zakonska prava | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Tip proizvoda | Frižideri |
| Brand | Whirlpool |
| Garancija | 2 god |
| Boja | Inox |
| Energetska klasa | E |
| Postavljanje proizvoda | Ugradni |
| Ukupna zapremina | 300 l |
| Zapremina frižidera | 221 l |
| Potrošnja električne energije | 225 kWh/annum |
| Buka (dB) | 34 dB |
| Promena smera otvaranja vrata | Da |
| WiFI ugrađen | Ne |
| Visina | 193.5 cm |
| Širina | 54 cm |
| Dubina | 54.5 cm |
| Naziv i vrsta robe | Whirlpool ugradni frižider WNBB20SC22R, Fast cooling, 228 L |
| Tip i model | Frižideri |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |
