Whirlpool ugradni kombinovani frižider WHC18D011C1 SF, Fast cooling, 268 LID EK000839576
Whirlpool ugradni kombinovani frižider WHC18D011C1 SF, Fast cooling, 268 LID: EK000839576
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
Usluga montaže Bele tehnike dostupna na teritoriji Beograda.
Akcijska cena važi i za plaćanje do 12 rata bez kamate!
- 83.790,00 din
- Cena sa PDV-om
- 63.999,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 3.097,00 din
Specifikacije proizvoda
Saznaj više
Dostavljamo već od 04.06.2026
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine

Ostvari 5 godina pune garancije
2 godine fabričke + 3 godine produžene garancije.
Rok za registraciju je 30 dana od kupovine uređaja.
AKCIJA TRAJE OD 1. 1. 2026 DO 31. 12. 2026 godine stranici
Više saznaj ovdje
Rok za registraciju je 30 dana od kupovine uređaja.
AKCIJA TRAJE OD 1. 1. 2026 DO 31. 12. 2026 godine stranici
Više saznaj ovdje
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
Whirlpool kombinovani frižider
Pouzdan i energetski efikasan kombinovani frižider sa praktičnom organizacijom prostora i naprednim funkcijama hlađenja.
| Osnovne informacije | |
|---|---|
| Brend | Whirlpool |
| Sistem hlađenja | Statički |
| Sistem zamrzavanja | Statički |
| Odmrzavanje | Ručno |
| Tip | Kombinovani frižider |
| No Frost | Ne |
| Položaj zamrzivača | Dole |
| Broj fioka (zamrzivač) | 3 |
| Ukupan kapacitet | 268 l |
| Funkcije i karakteristike | |
| 6th Sense senzor | Da |
| Brzo zamrzavanje | Da |
| Dve temperaturne zone | Da |
| Fast cooling | Da |
| Podesiva temperatura | Da |
| Staklene police | Izdržljive |
| Unutrašnji ventilator | Za ravnomerno hlađenje |
| Uređenost | |
| Frižider | 1 fioka, 5 polica, 5 polica na vratima |
| Zamrzivač | 3 fioke |
| Dodatne karakteristike | |
| Automatsko otapanje | Frižider |
| Ručno otapanje | Zamrzivač |
| Smer otvaranja | Desno |
| Inverter motor | Ne |
| Nivo buke | 34 dB |
| Wi-Fi | Ne |
| Dispanzer za vodu | Ne |
| Ledomat | Ne |
| Klimatske klase | SN-T |
| Energetski razred | E (1.3.2021.) |
| Potrošnja energije | 227 kWh godišnje |
| Masa i dimenzije | |
| Masa | 50.6 kg |
| Dimenzije (ŠxVxD) | 54 x 177 x 54.5 cm |
| Prava potrošača | |
| Zakonska prava | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Tip proizvoda | Frižideri |
| Brand | Whirlpool |
| Garancija | 2 god |
| Energetska klasa | E |
| Postavljanje proizvoda | Ugradni |
| Ukupna zapremina | 268 l |
| Zapremina frižidera | 189 l |
| Potrošnja električne energije | 227 kWh/annum |
| Buka (dB) | 34 dB |
| Promena smera otvaranja vrata | Da |
| WiFI ugrađen | Ne |
| Visina | 177 cm |
| Širina | 54 cm |
| Dubina | 54.5 cm |
| Neto težina | 50.6 kg |
| Naziv i vrsta robe | Whirlpool ugradni kombinovani frižider WHC18D011C1 SF, Fast cooling, 268 L |
| Tip i model | Frižideri |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |
