Whirlpool ugradni kombinovani frižider WHC20D031B1, LessFrost, 300 LID EK000839580
Whirlpool ugradni kombinovani frižider WHC20D031B1, LessFrost, 300 LID: EK000839580
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
Usluga montaže Bele tehnike dostupna na teritoriji Beograda.
Akcijska cena važi i za plaćanje do 12 rata bez kamate!
- 95.690,00 din
- Cena sa PDV-om
- 70.999,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 3.436,00 din
Specifikacije proizvoda
Saznaj više
Dostavljamo već od 25.05.2026
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine

Ostvari 5 godina pune garancije
2 godine fabričke + 3 godine produžene garancije.
Rok za registraciju je 30 dana od kupovine uređaja.
AKCIJA TRAJE OD 1. 1. 2026 DO 31. 12. 2026 godine stranici
Više saznaj ovdje
Rok za registraciju je 30 dana od kupovine uređaja.
AKCIJA TRAJE OD 1. 1. 2026 DO 31. 12. 2026 godine stranici
Više saznaj ovdje
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
Whirlpool WHC20D031B1
Ugradni frižider sa zamrzivačem dole, velikim kapacitetom i naprednim 6th Sense tehnologijama za optimalno čuvanje hrane.
| Osnovne informacije | |
|---|---|
| Model | WHC20D031B1 |
| Tip | Ugradni frižider sa zamrzivačem dole |
| Tehnologija | LessFrost |
| Kapacitet | |
| Ukupna zapremina | 300 l |
| Frižider | 221 l |
| Zamrzivač | 79 l |
| Performanse | |
| Kapacitet zamrzavanja | 4 kg / 24 h |
| Čuvanje bez struje | 19 h |
| Funkcije i karakteristike | |
| 6th Sense senzori | Da |
| Fast cooling | Da |
| Brzo zamrzavanje | Da |
| Elektronsko upravljanje | Da |
| Signal upozorenja | Vizuelno |
| Reverzibilna vrata | Da |
| Hlađenje i otapanje | |
| Automatsko otapanje | Frižider |
| Ručno otapanje | Zamrzivač |
| Uređenost | |
| LED osvetljenje | Da |
| Police | 4 (3 podesive) |
| Fioke | 2 |
| Police u vratima | 6 |
| Police zamrzivača | 3 |
| Energetski podaci | |
| Energetska klasa | E |
| Potrošnja | 225 kWh/god |
| Nivo buke | 34 dB |
| Akustična klasa | B |
| Napajanje | |
| Napon | 220-240 V / 50 Hz |
| Dužina kabla | 245 cm |
| Dimenzije | |
| Dimenzije uređaja | 540 x 1935 x 545 mm |
| Ugradne mere | 560-570 x 1940-1950 x 560 mm |
| Prava potrošača | |
| Zakonska prava | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Tip proizvoda | Frižideri |
| Brand | Whirlpool |
| Garancija | 2 god |
| Energetska klasa | E |
| Postavljanje proizvoda | Ugradni |
| Ukupna zapremina | 300 l |
| Zapremina frižidera | 221 l |
| Potrošnja električne energije | 225 kWh/annum |
| Buka (dB) | 34 dB |
| Promena smera otvaranja vrata | Da |
| WiFI ugrađen | Ne |
| Visina | 193.5 cm |
| Širina | 54 cm |
| Dubina | 54.5 cm |
| Neto težina | 55.2 kg |
| Naziv i vrsta robe | Whirlpool ugradni kombinovani frižider WHC20D031B1, LessFrost, 300 L |
| Tip i model | Frižideri |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |
