Whirlpool inverter mašina za pranje veša FFD 9489 BCV EE, Frontload, 9 kg, 1351 rpm, belaID EK000840252
Whirlpool inverter mašina za pranje veša FFD 9489 BCV EE, Frontload, 9 kg, 1351 rpm, belaID: EK000840252
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
Usluga montaže Bele tehnike dostupna na teritoriji Beograda.
Akcijska cena važi i za plaćanje do 12 rata bez kamate!
- Cena sa PDV-om
- 66.990,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 3.242,00 din
Specifikacije proizvoda
Saznaj više
Dostavljamo već od 21.05.2026
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine

Ostvari 5 godina pune garancije
2 godine fabričke + 3 godine produžene garancije.
Rok za registraciju je 30 dana od kupovine uređaja.
AKCIJA TRAJE OD 1. 1. 2026 DO 31. 12. 2026 godine stranici
Više saznaj ovdje
Rok za registraciju je 30 dana od kupovine uređaja.
AKCIJA TRAJE OD 1. 1. 2026 DO 31. 12. 2026 godine stranici
Više saznaj ovdje
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
Whirlpool FFD 9489 BCV EE
Samostojeća veš mašina sa velikim kapacitetom, efikasnom potrošnjom i naprednim 6th Sense funkcijama za optimalno pranje.
| Osnovne informacije | |
|---|---|
| Model | FFD 9489 BCV EE |
| Tip | Samostojeća mašina za pranje veša |
| Kapacitet | 9 kg |
| Broj obrtaja | 1400 obr/min |
| Energetska klasa | A |
| Način punjenja | Frontalno |
| Funkcije i karakteristike | |
| Funkcije |
6th SENSE tehnologija Odabir brzine centrifuge Odložen start Podesive nožice |
| Programi | |
| Dostupni programi |
Pamuk 60° Mešovito 40° Sintetika 30° Svila 30° Vuna Brzi program 30' Prekrivači Osetljivo Sport Ispiranje + centrifugiranje Centrifugiranje + ceđenje Eco 40-60 20°C |
| Potrošnja | |
| Potrošnja energije | 40 kWh kroz 100 ciklusa |
| Potrošnja vode | 50 l po ciklusu |
| Trajanje programa | 3h 45 min |
| Klasa efikasnosti centrifuge | B |
| Nivo buke | 78 dB |
| Dimenzije | |
| Dimenzije |
Širina: 595 mm Dubina: 630 mm Visina: 850 mm |
| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Brand | Whirlpool |
| Boja | Bela |
| Tip proizvoda | Mašine za pranje i sušenje veša |
| Energetska klasa mašine za pranje i sušenje veša | A |
| Broj obrtaja | 1351 okr/min |
| Kapacitet pranja | 9 kg |
| Potrošnja vode po ciklusu pranja | 50 l |
| Buka (dB) | 78 dB |
| Punjenje | Prednje |
| Vrsta motora | Inverter |
| Program brzog pranja | Da |
| Automatsko doziranje deterdženta | Ne |
| Odlaganje početka rada | Da |
| Dečija sigurnosna zaštita | Ne |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Visina | 85 cm |
| Širina | 59.5 cm |
| Dubina | 63 cm |
| Neto težina | 71 kg |
| Naziv i vrsta robe | Whirlpool inverter mašina za pranje veša FFD 9489 BCV EE, Frontload, 9 kg, 1351 rpm, bela |
| Tip i model | Mašine za pranje i sušenje veša |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |