Beko ProSmart inverter mašina za pranje veša B3WBT671415W, Frontload, 7 kg, 1200 rpm, belaID EK000839723
Beko ProSmart inverter mašina za pranje veša B3WBT671415W, Frontload, 7 kg, 1200 rpm, belaID: EK000839723
Akcijska cena važi i za plaćanje do 12 rata bez kamate!
Usluga montaže Bele tehnike dostupna na teritoriji Beograda.
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
- Cena sa PDV-om
- 63.190,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 3.058,00 din
Dostavljamo već od 02.04.2026
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Brand | Beko |
| Boja | Bela |
| Tip proizvoda | Mašine za pranje veša |
| Energetska klasa | A |
| Vrsta motora | Inverter |
| Punjenje | Prednje |
| Kapacitet pranja | 7 kg |
| Broj obrtaja | 1200 okr/min |
| Potrošnja električne energije na 100 ciklusa | 44 kWh |
| Buka (dB) | 70 dB |
| Potrošnja vode (na jedan ciklus) | 45 l |
| Brzi program | Da |
| Odlaganje početka rada | Ne |
| Automatsko doziranje deterdženta | Ne |
| Dečija sigurnosna zaštita | Da |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Visina | 87 cm |
| Širina | 65 cm |
| Dubina | 58.5 cm |
| Neto težina | 64 kg |
| Naziv i vrsta robe | Beko ProSmart inverter mašina za pranje veša B3WBT671415W, Frontload, 7 kg, 1200 rpm, bela |
| Tip i model | Mašine za pranje veša |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |
