Hoover inverter mašina za pranje veša OW50-BP12307-S, Frontload, 5 kg, 1200 rpm, belaID EK000840835
Hoover inverter mašina za pranje veša OW50-BP12307-S, Frontload, 5 kg, 1200 rpm, belaID: EK000840835
Akcijska cena važi i za plaćanje do 12 rata bez kamate!
Usluga montaže Bele tehnike dostupna na teritoriji Beograda.
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
- Cena sa PDV-om
- 66.990,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 3.242,00 din
Specifikacije proizvoda
Saznaj više
Dostavljamo već od 09.04.2026
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
Hoover mašina za veš
Kompaktna i efikasna mašina za pranje veša sa modernim funkcijama, tihim radom i naprednim Smart AI programima.
| Osnovne informacije | |
|---|---|
| Brend | Hoover |
| Kapacitet | 5 kg |
| Način punjenja | Frontalno |
| Broj obrtaja | 1200 obr/min |
| Motor | |
| Inverter motor | Da |
| Direct Drive | Ne |
| Energetska klasa | |
| Energetski razred | A (1.3.2021.) |
| Povezivanje | |
| Wi-Fi | Ne |
| Funkcije | |
| Odloženi start | Da |
| Brzi program | do 15 min |
| ABT tretman | Anti-Bacterial |
| Samočišćenje | Automatsko |
| Pillow bubanj | Da |
| Smart AI | Ciklusi |
| Programi | |
| Programi |
Smart AI Quick 15 Osetljivi veš Pamuk Pamuk 20°C ECO-40-60 |
| Potrošnja | |
| Voda | 30 l po ciklusu |
| Energija | 39 kWh / 100 ciklusa |
| Buka | 66 dB |
| Dimenzije i dizajn | |
| Dimenzije | 51 x 70 x 44 cm |
| Masa | 47 kg |
| Boja | Bela |
| Auto doziranje | Ne |
| Smer vrata | Levo |
| Garancija | |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava po zakonu |
| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Brand | Hoover |
| Boja | Bela |
| Tip proizvoda | Mašine za pranje veša |
| Energetska klasa | A |
| Vrsta motora | Inverter |
| Punjenje | Prednje |
| Kapacitet pranja | 5 kg |
| Broj obrtaja | 1200 okr/min |
| Potrošnja električne energije na 100 ciklusa | 39 kWh |
| Buka (dB) | 66 dB |
| Potrošnja vode (na jedan ciklus) | 30 l |
| Brzi program | Da |
| Odlaganje početka rada | Ne |
| Automatsko doziranje deterdženta | Ne |
| Dečija sigurnosna zaštita | Ne |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Visina | 70 cm |
| Širina | 51 cm |
| Dubina | 44 cm |
| Neto težina | 47 kg |
| Naziv i vrsta robe | Hoover inverter mašina za pranje veša OW50-BP12307-S, Frontload, 5 kg, 1200 rpm, bela |
| Tip i model | Mašine za pranje veša |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |
