Samsung mašina za pranje veša WW80FG3M05AWLE, Inverter, 8KG, 1400 rmp, LED Display, BelaID EK000837178
Samsung mašina za pranje veša WW80FG3M05AWLE, Inverter, 8KG, 1400 rmp, LED Display, BelaID: EK000837178
Akcijska cena važi i za plaćanje do 12 rata bez kamate!
Usluga montaže Bele tehnike dostupna na teritoriji Beograda.
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
- 48.999,00 din
- Cena sa PDV-om
- 37.399,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 1.810,00 din
Dostavljamo već od 31.03.2026
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine

Ostvari 5 godina pune garancije
ISKORISTI PRILIKU I PRODUŽI GARANCIJU TVOG NOVOG SAMSUNG APARATA
ROK ZA PRIJAVU: DO 30 DANA OD DATUMA KUPOVINE
AKCIJA TRAJE OD 1. 1. 2026 DO 31. 12. 2026 godine stranici
Više saznaj ovdje
ROK ZA PRIJAVU: DO 30 DANA OD DATUMA KUPOVINE
AKCIJA TRAJE OD 1. 1. 2026 DO 31. 12. 2026 godine stranici
Više saznaj ovdje
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Ostalo | Higijenska para, Inverter |
| Brand | Samsung |
| Boja | Bela |
| Energetska klasa | A |
| Vrsta motora | Inverter |
| Punjenje | Prednje |
| Kapacitet pranja | 8 kg |
| Broj obrtaja | 1400 okr/min |
| Potrošnja električne energije na 100 ciklusa | 47 kWh |
| Buka (dB) | 76 dB |
| Potrošnja vode (na jedan ciklus) | 48 l |
| Broj programa | 12 |
| Odlaganje početka rada | Da |
| Visina | 85 cm |
| Širina | 59.5 cm |
| Dubina | 56 cm |
| Neto težina | 59 kg |
| Bruto težina | 62 kg |
| Naziv i vrsta robe | Samsung mašina za pranje veša WW80FG3M05AWLE, Inverter, 8KG, 1400 rmp, LED Display, Bela | |
| Tip i model | Mašine za pranje veša | |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |
