Vox mašina za pranje veša WMI1080-SAT15A, 8 kg, 1000 rpm, belaID EK000855334
Vox mašina za pranje veša WMI1080-SAT15A, 8 kg, 1000 rpm, belaID: EK000855334
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
Usluga montaže Bele tehnike dostupna na teritoriji Beograda.
Kupovinom određenih modela VOX mašina za pranje veša na poklon dobijate Vox stajler za kosu HCC708B.
Akcija traje do 31.05.2026. ili do isteka zaliha.
Akcijska cena važi i za plaćanje do 12 rata bez kamate!
- 34.190,00 din
- Cena sa PDV-om
- 24.699,00 din
Poklon
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 1.195,00 din
Dostavljamo već od 25.05.2026
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Brand | Vox |
| Boja | Bela |
| Tip proizvoda | Mašine za pranje veša |
| Energetska klasa | A |
| Vrsta motora | Inverter |
| Punjenje | Prednje |
| Kapacitet pranja | 8 kg |
| Broj obrtaja | 1000 okr/min |
| Potrošnja električne energije na 100 ciklusa | 41 kWh |
| Buka (dB) | 73 dB |
| Potrošnja vode (na jedan ciklus) | 48 l |
| Brzi program | Da |
| Odlaganje početka rada | Ne |
| Automatsko doziranje deterdženta | Ne |
| Dečija sigurnosna zaštita | Da |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Visina | 88.1 cm |
| Širina | 64.1 cm |
| Dubina | 59.2 cm |
| Naziv i vrsta robe | Vox mašina za pranje veša WMI1080-SAT15A, 8 kg, 1000 rpm, bela |
| Tip i model | Mašine za pranje veša |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |
