Whirlpool mašina za pranje veša FFD 9479 BCV EE, Frontload, 9 kg, 1351 rpm, belaID EK000840253
Whirlpool mašina za pranje veša FFD 9479 BCV EE, Frontload, 9 kg, 1351 rpm, belaID: EK000840253
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
Usluga montaže Bele tehnike dostupna na teritoriji Beograda.
Akcijska cena važi i za plaćanje do 12 rata bez kamate!
- 70.590,00 din
- Cena sa PDV-om
- 52.399,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 2.536,00 din
Specifikacije proizvoda
Saznaj više
Dostavljamo već od 25.05.2026
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine

Ostvari 5 godina pune garancije
2 godine fabričke + 3 godine produžene garancije.
Rok za registraciju je 30 dana od kupovine uređaja.
AKCIJA TRAJE OD 1. 1. 2026 DO 31. 12. 2026 godine stranici
Više saznaj ovdje
Rok za registraciju je 30 dana od kupovine uređaja.
AKCIJA TRAJE OD 1. 1. 2026 DO 31. 12. 2026 godine stranici
Više saznaj ovdje
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
Whirlpool mašina za veš 9kg
Napredna veš mašina sa dodatnim Steam funkcijama, sigurnosnim zaključavanjem i širokim spektrom programa pranja.
| Osnovne informacije | |
|---|---|
| Brend | Whirlpool |
| Kapacitet | 9 kg |
| Način punjenja | Frontalno |
| Broj obrtaja centrifuge | 1351 obr/min |
| Inverter motor | Da |
| Direct Drive Motor | Ne |
| Energetski razred | A (1.3.2021.) |
| Wi-Fi | Ne |
| Odloženi start/kraj | Da |
| Brzi program | do 30 min |
| Funkcije i karakteristike | |
| Tehnologije |
6th Sense tehnologija Bezbednosno zaključavanje FreshCare Steam Hygiene SteamRefresh |
| Slim | Ne |
| Programi | |
| Dostupni programi |
Pamuk 60° Pamuk 40° Mešovito 40° Sintetika 30 Vuna Brzi program 30' Osetljivo Prekrivači Sport Ispiranje + centrifugiranje Centrifugiranje + ceđenje Eco 40-60 20°C |
| Potrošnja | |
| Potrošnja vode | 47 l po ciklusu |
| Potrošnja električne energije | 44 kWh kroz 100 ciklusa |
| Priključna snaga | 1850 W |
| Nivo buke | 78 dB |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije (ŠxVxD) | 59.5 x 85 x 63 cm |
| Masa (Neto) | 71 kg |
| Boja | Bela |
| Automatsko doziranje deterdženta | Ne |
| Smer otvaranja vrata | Levo |
| Garancija | |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Brand | Whirlpool |
| Boja | Bela |
| Tip proizvoda | Mašine za pranje veša |
| Energetska klasa | A |
| Vrsta motora | Inverter |
| Punjenje | Prednje |
| Kapacitet pranja | 9 kg |
| Broj obrtaja | 1351 okr/min |
| Potrošnja električne energije na 100 ciklusa | 44 kWh |
| Buka (dB) | 78 dB |
| Potrošnja vode (na jedan ciklus) | 47 l |
| Brzi program | Da |
| Odlaganje početka rada | Ne |
| Automatsko doziranje deterdženta | Ne |
| Dečija sigurnosna zaštita | Ne |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Visina | 85 cm |
| Širina | 59.5 cm |
| Dubina | 63 cm |
| Neto težina | 71 kg |
| Naziv i vrsta robe | Whirlpool mašina za pranje veša FFD 9479 BCV EE, Frontload, 9 kg, 1351 rpm, bela |
| Tip i model | Mašine za pranje veša |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |
