Whirlpool mašina za pranje veša FFL 7269 W EE, Frontload, 7 kg, 1200 rpm, belaID EK000840254
Whirlpool mašina za pranje veša FFL 7269 W EE, Frontload, 7 kg, 1200 rpm, belaID: EK000840254
Akcijska cena važi i za plaćanje do 12 rata bez kamate!
Usluga montaže Bele tehnike dostupna na teritoriji Beograda.
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
- Cena sa PDV-om
- 52.690,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 2.550,00 din
Specifikacije proizvoda
Saznaj više
Dostavljamo već od 03.04.2026
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
Whirlpool mašina za veš 7kg
Efikasna frontalna veš mašina sa 6th Sense tehnologijom i programima za sve tipove tkanina.
| Osnovne informacije | |
|---|---|
| Brend | Whirlpool |
| Kapacitet | 7 kg |
| Način punjenja | Frontalno |
| Broj obrtaja centrifuge | 1200 obr/min |
| Inverter motor | Da |
| Direct Drive Motor | Ne |
| Energetski razred | A (1.3.2021.) |
| Wi-Fi | Ne |
| Odloženi start/kraj | Da |
| Brzi program | do 30 min |
| Funkcije i karakteristike | |
| Funkcije |
Odlaganje starta 6th Sense tehnologija Bezbednosno zaključavanje FreshCare |
| Slim | Ne |
| Programi | |
| Dostupni programi |
Pamuk 40° Pamuk 60° Mešovito 40° Sintetika 30 Vuna Brzi program 30' Prekrivači Osetljivo Sport Ispiranje + centrifugiranje Centrifugiranje + ceđenje Eco 40-60 20°C |
| Potrošnja | |
| Potrošnja vode | 45 l po ciklusu |
| Potrošnja električne energije | 45 kWh kroz 100 ciklusa |
| Nivo buke | 77 dB |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije (ŠxVxD) | 59.5 x 84.5 x 57.5 cm |
| Masa (Neto) | 65 kg |
| Boja | Bela |
| Automatsko doziranje deterdženta | Ne |
| Smer otvaranja vrata | Levo |
| Garancija | |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Brand | Whirlpool |
| Boja | Bela |
| Tip proizvoda | Mašine za pranje veša |
| Energetska klasa | A |
| Vrsta motora | Inverter |
| Punjenje | Prednje |
| Kapacitet pranja | 7 kg |
| Broj obrtaja | 1200 okr/min |
| Potrošnja električne energije na 100 ciklusa | 45 kWh |
| Buka (dB) | 77 dB |
| Potrošnja vode (na jedan ciklus) | 45 l |
| Brzi program | Da |
| Odlaganje početka rada | Da |
| Automatsko doziranje deterdženta | Ne |
| Dečija sigurnosna zaštita | Ne |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Visina | 84.5 cm |
| Širina | 59.5 cm |
| Dubina | 57.5 cm |
| Neto težina | 65 kg |
| Naziv i vrsta robe | Whirlpool mašina za pranje veša FFL 7269 W EE, Frontload, 7 kg, 1200 rpm, bela |
| Tip i model | Mašine za pranje veša |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |
