Whirlpool mašina za pranje veša WAM764WKBEE, Frontload, 7 kg, 1351 rpm, belaID EK000840837
Whirlpool mašina za pranje veša WAM764WKBEE, Frontload, 7 kg, 1351 rpm, belaID: EK000840837
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
Usluga montaže Bele tehnike dostupna na teritoriji Beograda.
Akcijska cena važi i za plaćanje do 12 rata bez kamate!
- 63.390,00 din
- Cena sa PDV-om
- 48.499,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 2.347,00 din
Specifikacije proizvoda
Saznaj više
Dostavljamo već od 04.06.2026
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine

Ostvari 5 godina pune garancije
2 godine fabričke + 3 godine produžene garancije.
Rok za registraciju je 30 dana od kupovine uređaja.
AKCIJA TRAJE OD 1. 1. 2026 DO 31. 12. 2026 godine stranici
Više saznaj ovdje
Rok za registraciju je 30 dana od kupovine uređaja.
AKCIJA TRAJE OD 1. 1. 2026 DO 31. 12. 2026 godine stranici
Više saznaj ovdje
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
Whirlpool mašina za veš
Efikasna frontalna mašina sa 6th Sense tehnologijom, širokim izborom programa i pouzdanim performansama za svakodnevnu upotrebu.
| Osnovne informacije | |
|---|---|
| Brend | Whirlpool |
| Kapacitet | 7 kg |
| Način punjenja | Frontalno |
| Broj obrtaja | 1351 obr/min |
| Motor | |
| Inverter motor | Ne |
| Direct Drive | Ne |
| Energetska klasa | |
| Energetski razred | A (1.3.2021.) |
| Povezivanje | |
| Wi-Fi | Ne |
| Funkcije | |
| Odloženi start | Da |
| Brzi program | do 30 min |
| 6th Sense | Tehnologija |
| Dužina kabla | 140 cm |
| Kontrola temperature | Koraci |
| Brzina centrifuge | Promenljiva |
| Programi | |
| Programi |
Pamuk 60° Mešovito 40° Sintetika 30 Vuna Brzi program 30' Osetljivo Sport Ispiranje + centrifugiranje Centrifugiranje + ceđenje Eco 40-60 20°C |
| Potrošnja | |
| Voda | 43 l po ciklusu |
| Energija | 44 kWh / 100 ciklusa |
| Buka | 76 dB |
| Dimenzije i dizajn | |
| Dimenzije | 60 x 84.5 x 49.6 cm |
| Masa | 62 kg |
| Boja | Bela |
| Auto doziranje | Ne |
| Smer vrata | Levo |
| Garancija | |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava po zakonu |
| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Brand | Whirlpool |
| Boja | Bela |
| Tip proizvoda | Mašine za pranje veša |
| Energetska klasa | A |
| Vrsta motora | Inverter |
| Punjenje | Prednje |
| Kapacitet pranja | 7 kg |
| Broj obrtaja | 1351 okr/min |
| Potrošnja električne energije na 100 ciklusa | 44 kWh |
| Buka (dB) | 76 dB |
| Potrošnja vode (na jedan ciklus) | 43 l |
| Brzi program | Da |
| Odlaganje početka rada | Ne |
| Automatsko doziranje deterdženta | Ne |
| Dečija sigurnosna zaštita | Ne |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Visina | 84.5 cm |
| Širina | 49.6 cm |
| Dubina | 60 cm |
| Neto težina | 62 kg |
| Naziv i vrsta robe | Whirlpool mašina za pranje veša WAM764WKBEE, Frontload, 7 kg, 1351 rpm, bela |
| Tip i model | Mašine za pranje veša |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |
