Beko mašina za pranje sudova BDFN26540XP, LED displej, 15 kompleta, inoxID EK000841439
Beko mašina za pranje sudova BDFN26540XP, LED displej, 15 kompleta, inoxID: EK000841439
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
Usluga montaže Bele tehnike dostupna na teritoriji Beograda.
Akcijska cena važi i za plaćanje do 12 rata bez kamate!
- 76.790,00 din
- Cena sa PDV-om
- 54.999,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 2.662,00 din
Dostavljamo već od 21.05.2026
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine

2+3 godine produžene garancije
2 godine + 3 godine produžene garancije samo uz registraciju na sajtu
Rok za registraciju je 90 dana od kupovine uređaja. Nakon toga, ukoliko je registracija uspešna dobićete sertifikat o produženoj garanciji koji je potrebno da čuvate uz fiskalni račun i garantni list.
Ukoliko se ne snalazite sa registracijom, možete dobiti pomoć putem Beko call centra 011/4111-133
Ukoliko se ne registrujete, imaćete garantovanih 2 godine garanije uz dokaz o kupovini.
Više saznaj ovde
Rok za registraciju je 90 dana od kupovine uređaja. Nakon toga, ukoliko je registracija uspešna dobićete sertifikat o produženoj garanciji koji je potrebno da čuvate uz fiskalni račun i garantni list.
Ukoliko se ne snalazite sa registracijom, možete dobiti pomoć putem Beko call centra 011/4111-133
Ukoliko se ne registrujete, imaćete garantovanih 2 godine garanije uz dokaz o kupovini.
Više saznaj ovde
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Tip proizvoda | Mašine za sudove |
| Garancija | 2 god |
| Boja | Inox |
| Brand | Beko |
| Energetska klasa | C |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Potrošnja električne energije na 100 ciklusa | 75 kWh |
| Potrošnja vode (na jedan ciklus) | 8.9 l |
| Buka (dB) | 41 dB |
| Kapacitet (broj setova posuđa) | 15 |
| Broj programa | 6 |
| Brzi program | Da |
| Eco program | Da |
| Automatski program | Ne |
| Intenzivni program | Da |
| Dečija sigurnosna zaštita | Ne |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Visina | 85 cm |
| Širina | 60 cm |
| Dubina | 60 cm |
| Neto težina | 47.1 kg |
| Naziv i vrsta robe | Beko mašina za pranje sudova BDFN26540XP, LED displej, 15 kompleta, inox |
| Tip i model | Mašine za sudove |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |
