Beko ProSmart inverter ugradna mašina za pranje sudova BDIN38551P, Standardna širina, 15 kompletaID EK000839724
Beko ProSmart inverter ugradna mašina za pranje sudova BDIN38551P, Standardna širina, 15 kompletaID: EK000839724
Akcijska cena važi i za plaćanje do 12 rata bez kamate!
Usluga montaže Bele tehnike dostupna na teritoriji Beograda.
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
- Cena sa PDV-om
- 75.190,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 3.639,00 din
Dostavljamo već od 07.04.2026
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Tip proizvoda | Mašine za sudove |
| Garancija | 2 god |
| Boja | Bela |
| Brand | Beko |
| Energetska klasa | B |
| Postavljanje proizvoda | Ugradni |
| Potrošnja električne energije na 100 ciklusa | 65 kWh |
| Potrošnja vode (na jedan ciklus) | 8.9 l |
| Buka (dB) | 40 dB |
| Kapacitet (broj setova posuđa) | 15 |
| Broj programa | 8 |
| Brzi program | Da |
| Eco program | Da |
| Automatski program | Ne |
| Intenzivni program | Da |
| Dečija sigurnosna zaštita | Ne |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Visina | 81.8 cm |
| Širina | 59.8 cm |
| Dubina | 55 cm |
| Neto težina | 37.1 kg |
| Naziv i vrsta robe | Beko ProSmart inverter ugradna mašina za pranje sudova BDIN38551P, Standardna širina, 15 kompleta |
| Tip i model | Mašine za sudove |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |
