Bosch mašina za pranje sudova SMV41D10EUID EK000357737
Bosch mašina za pranje sudova SMV41D10EUID: EK000357737
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
Usluga montaže Bele tehnike dostupna na teritoriji Beograda.
Akcijska cena važi i za plaćanje do 12 rata bez kamate!
- 70.899,00 din
- Cena sa PDV-om
- 51.499,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 2.492,00 din
Bosch mašina za pranje sudova SMV41D10EU
Saznaj više
Dostavljamo već od 22.05.2026
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine

2+3 godine produžene garancije
2 godine + 3 godine produžene garancije samo uz registraciju na sajtu
Rok za registraciju je 30 dana od kupovine uređaja. Nakon toga, ukoliko je registracija uspešna dobićete sertifikat o produženoj garanciji koji je potrebno da čuvate uz fiskalni račun i garantni list.
Ukoliko se ne registrujete, imaćete garantovanih 2 godine garanije uz dokaz o kupovini. Više saznaj ovde.
Rok za registraciju je 30 dana od kupovine uređaja. Nakon toga, ukoliko je registracija uspešna dobićete sertifikat o produženoj garanciji koji je potrebno da čuvate uz fiskalni račun i garantni list.
Ukoliko se ne registrujete, imaćete garantovanih 2 godine garanije uz dokaz o kupovini. Više saznaj ovde.
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
Bosch mašina za pranje sudova SMV41D10EU
| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Tip proizvoda | Dodatna oprema |
| Brand | Bosch |
| Energetska klasa | D |
| Postavljanje proizvoda | Ugradni |
| Kapacitet (broj setova posuđa) | 12 |
| Visina | 81.5 cm |
| Širina | 60 cm |
| Dubina | 55 cm |
| Naziv i vrsta robe | Bosch mašina za pranje sudova SMV41D10EU |
| Tip i model | Dodatna oprema |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |
