Bosch mašina za pranje sudova SMV46KX04EID EK000220821
Bosch mašina za pranje sudova SMV46KX04EID: EK000220821
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
Usluga montaže Bele tehnike dostupna na teritoriji Beograda.
Akcijska cena važi i za plaćanje do 12 rata bez kamate!
- 88.699,00 din
- Cena sa PDV-om
- 66.999,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 3.243,00 din
Bosch mašina za pranje sudova SMV46KX04E
Saznaj više
Dostavljamo već od 19.05.2026
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine
Moglo bi vas zanimati i ovo

2+3 godine produžene garancije
2 godine + 3 godine produžene garancije samo uz registraciju na sajtu
Rok za registraciju je 30 dana od kupovine uređaja. Nakon toga, ukoliko je registracija uspešna dobićete sertifikat o produženoj garanciji koji je potrebno da čuvate uz fiskalni račun i garantni list.
Ukoliko se ne registrujete, imaćete garantovanih 2 godine garanije uz dokaz o kupovini. Više saznaj ovde.
Rok za registraciju je 30 dana od kupovine uređaja. Nakon toga, ukoliko je registracija uspešna dobićete sertifikat o produženoj garanciji koji je potrebno da čuvate uz fiskalni račun i garantni list.
Ukoliko se ne registrujete, imaćete garantovanih 2 godine garanije uz dokaz o kupovini. Više saznaj ovde.
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
Bosch mašina za pranje sudova SMV46KX04E
| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Ostalo | Broj kompleta:13 |
| Tip proizvoda | Mašine za sudove |
| Garancija | 2 god |
| Brand | Bosch |
| Energetska klasa | A |
| Postavljanje proizvoda | Ugradni |
| Potrošnja vode (na jedan ciklus) | 9.5 l |
| Buka (dB) | 46 dB |
| Kapacitet (broj setova posuđa) | 13 |
| Visina | 81.5 cm |
| Širina | 60 cm |
| Dubina | 55 cm |
| Naziv i vrsta robe | Bosch mašina za pranje sudova SMV46KX04E |
| Tip i model | Mašine za sudove |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |
