Hoover Inverter ugradna mašina za pranje sudova HI 3E9E0S Eco Power, 13 kompletaID EK000839722
Hoover Inverter ugradna mašina za pranje sudova HI 3E9E0S Eco Power, 13 kompletaID: EK000839722
Akcijska cena važi i za plaćanje do 12 rata bez kamate!
Usluga montaže Bele tehnike dostupna na teritoriji Beograda.
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
- Cena sa PDV-om
- 58.690,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 2.840,00 din
Specifikacije proizvoda
Saznaj više
Dostavljamo već od 07.04.2026
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
HOOVER HI 3E9E0S
Potpuno ugradna mašina za pranje posuđa sa Eco Power inverter motorom, velikim kapacitetom i naprednim programima pranja.
| Osnovne informacije | |
|---|---|
| Tip | Potpuno ugradna |
| Motor | Eco Power Inverter (Speed-drive inverter) |
| Dimenzije | |
| Visina | 81,8 cm |
| Širina | 59,7 cm |
| Dubina | 55,5 cm |
| Dimenzije (ŠxVxD) | 597 x 818 x 555 mm |
| Performanse | |
| Kapacitet pranja | 13 kompleta |
| Energetska klasa | E |
| Potrošnja energije | 93 kWh/100 cik |
| Potrošnja vode | 10,9 l/cik |
| Trajanje programa | 3:54 h:min |
| Nivo buke | 49 dB |
| Akustična klasa | C |
| Programi | |
| Broj programa | 5 |
| Programi |
Higijenski 75° Univerzalni 60° Eco 45° Brzo pranje i sušenje (49 min) Pretpranje |
| Funkcije | |
| Kontrola | Elektronska na dodir |
| Brzi ciklus | 49 minuta |
| Odloženo pranje | 3-6-9 h |
| Sistem sušenja | Kondenzatorsko |
| MAXI TUB kada | Da |
| Pola punjenja | Da |
| Indikator završetka | Da |
| Bezbednost | |
| Zaštita od izlivanja | Da |
| Podesiva gornja korpa | Da |
| Bezbednosno zaustavljanje donje korpe | Da |
| Napajanje | |
| Napon | 220-240 V / 50 Hz |
| Zaštita | 13 A |
| Maks. temp. ulazne vode | 60 °C |
| Težina | |
| Neto/bruto | 29,95 / 31,6 kg |
| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Tip proizvoda | Mašine za sudove |
| Garancija | 2 god |
| Brand | Hoover |
| Energetska klasa | E |
| Postavljanje proizvoda | Ugradni |
| Potrošnja električne energije na 100 ciklusa | 93 kWh |
| Potrošnja vode (na jedan ciklus) | 10.9 l |
| Buka (dB) | 49 dB |
| Kapacitet (broj setova posuđa) | 13 |
| Broj programa | 5 |
| Brzi program | Da |
| Eco program | Da |
| Automatski program | Ne |
| Intenzivni program | Ne |
| Dečija sigurnosna zaštita | Ne |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Visina | 81.8 cm |
| Širina | 59.7 cm |
| Dubina | 55.5 cm |
| Neto težina | 29.9 kg |
| Naziv i vrsta robe | Hoover Inverter ugradna mašina za pranje sudova HI 3E9E0S Eco Power, 13 kompleta |
| Tip i model | Mašine za sudove |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |
