Vox mašina za pranje sudova GSI4641EID EK000415285
Vox mašina za pranje sudova GSI4641EID: EK000415285
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
Usluga montaže Bele tehnike dostupna na teritoriji Beograda.
Kupovinom određenih modela VOX bele tehnike na poklon dobijate Vox parnu peglu DBL 5026.
Akcija traje do 31.05.2026. ili do isteka zaliha.
Akcijska cena važi i za plaćanje do 12 rata bez kamate!
- 34.990,00 din
- Cena sa PDV-om
- 28.499,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 1.379,00 din
Vox mašina za pranje sudova GSI4641E Energetska klasa: E Postavljanje proizvoda: Ugradna Kapacitet punjenja: 10 kompleta Dimenzije (VxŠxD): 82 x 44,8 x 55 cm
Saznaj više
Dostavljamo već od 27.05.2026
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Moglo bi vas zanimati i ovo
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
| Indeks energetske efikasnosti | 55.9 |
| Klasa energetske efikasnosti | E |
| Indeks performansi čišćenja | 1.13 |
| Indeks performansi sušenja | 1.07 |
| Potrošnja energije pri standardnom ciklusu (kWh) | 0.755 |
| Potrošnja energije (na 100 ciklusa) (kWh) | 76 |
| Potrošnja vode pri standardnom ciklusu (L) | 11 |
| Trajanje programa (h:m) | 03:42 |
| Vazdušne emisije akustične buke (dB(A) re 1 pW) | 54 |
| Klasa vazdušne emisije akustične buke | D |
| Tip | Potpuno integrisana ugradna sudomašina |
| Broj programa | 6 programa pranja |
| Broj kompleta | 10 kompleta |
| Broj temperatura | 4 |
| Temperature | 40-50-65-70 °C |
| Garancija | 5 godina |
| Opcija za pola pranja | Da |
| Indikator nedostatka sredstva za ispiranje | Da |
| Indikator nedostatka soli | Da |
| Podesiva gornja korpa | Da |
| Tip gornje korpe | PEG |
| Broj polica za šolje | 4 |
| Ukloniva korpa za escajg | Da |
| Opcija odloženog starta | Da, 1-19h |
| Pretpranje | Da |
| Brzo pranje 30min/40°C | Da |
| Super 50min/65°C | Da |
| Program Intensive 65°C | Da |
| Program Hygiene 70°C | Da |
| Poslovno ime uvoznika | ERG d.o.o. |
| Zemlja proizvodnje | Turska |
| Tip proizvoda | Mašine za sudove |
| Garancija | 5 god |
| Brand | Vox |
| Energetska klasa | E |
| Postavljanje proizvoda | Ugradni |
| Širina perilice posuđa | 45 cm |
| Potrošnja električne energije na 100 ciklusa | 76 kWh |
| Potrošnja vode (na jedan ciklus) | 11 l |
| Buka (dB) | 54 dB |
| Kapacitet (broj setova posuđa) | 10 |
| Kapacitet (broj setova posuđa) stari | 10 |
| Broj programa | 6 |
| Aquastop | Ne |
| Visina | 82 cm |
| Širina | 45 cm |
| Dubina | 55 cm |
| Neto težina | 32 kg |
| Bruto težina | 34 kg |
| Naziv i vrsta robe | Vox mašina za pranje sudova GSI4641E |
| Tip i model | Mašine za sudove |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |
| Poslovno ime uvoznika | ERG d.o.o. |
| Zemlja proizvodnje | Turska |
