Vox mašina za pranje sudova LC 10 7618E, 10 kompleta, LED displej, belaID EK000855332
Vox mašina za pranje sudova LC 10 7618E, 10 kompleta, LED displej, belaID: EK000855332
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
Usluga montaže Bele tehnike dostupna na teritoriji Beograda.
Kupovinom određenih modela VOX sudomašina na poklon dobijate Vox mikser MX 1080.
Akcija traje do 31.05.2026. ili do isteka zaliha.
Akcijska cena važi i za plaćanje do 12 rata bez kamate!
- 34.190,00 din
- Cena sa PDV-om
- 28.990,00 din
Poklon
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 1.403,00 din
Dostavljamo već od 21.05.2026
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Tip proizvoda | Mašine za sudove |
| Garancija | 2 god |
| Boja | Bela |
| Brand | Vox |
| Energetska klasa | E |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Potrošnja električne energije na 100 ciklusa | 76 kWh |
| Potrošnja vode (na jedan ciklus) | 9 l |
| Buka (dB) | 49 dB |
| Kapacitet (broj setova posuđa) | 10 |
| Broj programa | 7 |
| Brzi program | Da |
| Eco program | Da |
| Automatski program | Ne |
| Intenzivni program | Da |
| Dečija sigurnosna zaštita | Ne |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Visina | 84.5 cm |
| Širina | 44.8 cm |
| Dubina | 61 cm |
| Neto težina | 37.6 kg |
| Naziv i vrsta robe | Vox mašina za pranje sudova LC 10 7618E, 10 kompleta, LED displej, bela |
| Tip i model | Mašine za sudove |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |
