Vox ugradna mašina za pranje sudova GSI 14 7703E, 14 kompleta, inoxID EK000856452
Vox ugradna mašina za pranje sudova GSI 14 7703E, 14 kompleta, inoxID: EK000856452
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
Usluga montaže Bele tehnike dostupna na teritoriji Beograda.
Akcijska cena važi i za plaćanje do 12 rata bez kamate!
- 41.790,00 din
- Cena sa PDV-om
- 30.199,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 1.462,00 din
GSI 14 7703E Tip Ugradna mašina za pranje sudova
Saznaj više
Dostavljamo već od 21.05.2026
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
GSI 14 7703E
| Tip | Ugradna mašina za pranje sudova |
|---|---|
| Energetska klasa | E |
| Kapacitet | 14 kompleta |
| Boja | Inox |
| Zakonska saobraznost | 60 meseci |
Karakteristike
- Tip kontrole: Elektronsko upravljanje dugmetom
- Sistem sušenja: Sušenje preostalom toplotom
- Broj programa: 6
- Potrošnja energije na 100 ciklusa: 95 kWh
- Potrošnja vode pri standardnom ciklusu: 11 l
- Trajanje programa: 3h 40min
- Nivo buke: 49 dB
- Klasa emisije buke: C
Funkcije
- Odložen start 24h
- Opcija za pola pranja
- Dodatni program Extra Dry
- Trostruka filtracija Mikro + Grubi + Metalni
- Indikator nedostatka soli
- Indikator nedostatka sredstva za ispiranje
- Indikator završetka programa
- Zaštita od izlivanja
- Treća korpa
Programi
- Eco program
- Glass
- 90 min
- Rapid 30 min
- Intensive 65°C
- Normal
Dimenzije aparata
- Širina: 600 mm
- Visina: 820 mm
- Dubina: 550 mm
| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Tip proizvoda | Mašine za sudove |
| Garancija | 5 god |
| Boja | Inox |
| Brand | Vox |
| Energetska klasa | E |
| Postavljanje proizvoda | Ugradni |
| Potrošnja električne energije na 100 ciklusa | 95 kWh |
| Potrošnja vode (na jedan ciklus) | 11 l |
| Buka (dB) | 49 dB |
| Kapacitet (broj setova posuđa) | 14 |
| Broj programa | 6 |
| Brzi program | Da |
| Eco program | Da |
| Automatski program | Ne |
| Intenzivni program | Da |
| Dečija sigurnosna zaštita | Ne |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Visina | 82 cm |
| Širina | 60 cm |
| Dubina | 55 cm |
| Naziv i vrsta robe | Vox ugradna mašina za pranje sudova GSI 14 7703E, 14 kompleta, inox |
| Tip i model | Mašine za sudove |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |
