Whirlpook mašina za pranje sudova W7F HP43 X, 15 kompleta, inoxID EK000839720
Whirlpook mašina za pranje sudova W7F HP43 X, 15 kompleta, inoxID: EK000839720
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
Usluga montaže Bele tehnike dostupna na teritoriji Beograda.
Akcijska cena važi i za plaćanje do 12 rata bez kamate!
- Cena sa PDV-om
- 81.390,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 3.939,00 din
Specifikacije proizvoda
Saznaj više
Dostavljamo već od 21.05.2026
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine

Ostvari 5 godina pune garancije
2 godine fabričke + 3 godine produžene garancije.
Rok za registraciju je 30 dana od kupovine uređaja.
AKCIJA TRAJE OD 1. 1. 2026 DO 31. 12. 2026 godine stranici
Više saznaj ovdje
Rok za registraciju je 30 dana od kupovine uređaja.
AKCIJA TRAJE OD 1. 1. 2026 DO 31. 12. 2026 godine stranici
Više saznaj ovdje
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
WHIRLPOOL W7F HP43 X
Samostojeća ili ugradna mašina za pranje posuđa sa velikim kapacitetom, tihim radom i naprednim tehnologijama pranja i sušenja.
| Osnovne informacije | |
|---|---|
| Tip | Samostojeća/Ugradna |
| Boja | Inox |
| Širina | 60 cm |
| Performanse | |
| Kapacitet pranja | 15 kompleta |
| Energetska klasa | C |
| Potrošnja energije | 76 kWh/100 cik |
| Potrošnja vode | 9,5 l/cik |
| Trajanje programa | 3:30 h:min |
| Efikasnost pranja | A |
| Efikasnost sušenja | A |
| Nivo buke | 43 dB |
| Akustična klasa | B |
| Programi | |
| Programi |
Eco 50 Staklo Pretpranje Intensive 65° Self Clean Tiho Sanitizacija Rapid |
| Kratki program | Dostupan |
| Funkcije | |
| Odložen start | 24 h |
| Pola punjenja | Da |
| Indikator soli | Da |
| Indikator sredstva za ispiranje | Da |
| Zvučni signal | Kraj ciklusa |
| Topla voda | Do 60 °C |
| Tehnologije | |
| 6TH SENSE | Da |
| PowerClean Pro | Snažne vodene mlaznice |
| NaturalDry | Automatsko otvaranje vrata |
| ExtraSpace | Vertikalno punjenje posuđa |
| EcoFriendly | Inteligentni senzori |
| Bezbednost i konstrukcija | |
| Aquastop | Da |
| FlexiSpace | Modularne korpe |
| Unutrašnjost | Nerđajući čelik |
| Tihi rad | Da |
| Držač za čaše | Stabilan za vino |
| Gornja korpa | Prilagodljiva |
| Korpa sa ručkom | Da |
| Podesive nožice | Samo prednja strana |
| Napajanje | |
| Zaštita | 10 A |
| Priključci | |
| Dužina kabla | 130 cm |
| Dužina dovodne cevi | 155 cm |
| Dužina odvodne cevi | 150 cm |
| Dimenzije | |
| Dimenzije (ŠxVxD) | 60 x 85 x 59 cm |
| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Tip proizvoda | Mašine za sudove |
| Garancija | 2 god |
| Boja | Inox |
| Brand | Whirlpool |
| Energetska klasa | B |
| Postavljanje proizvoda | Ugradni |
| Potrošnja električne energije na 100 ciklusa | 76 kWh |
| Potrošnja vode (na jedan ciklus) | 9.5 l |
| Buka (dB) | 43 dB |
| Kapacitet (broj setova posuđa) | 15 |
| Broj programa | 9 |
| Brzi program | Da |
| Eco program | Da |
| Automatski program | Ne |
| Intenzivni program | Da |
| Dečija sigurnosna zaštita | Ne |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Visina | 85 cm |
| Širina | 60 cm |
| Dubina | 59 cm |
| Neto težina | 47 kg |
| Naziv i vrsta robe | Whirlpook mašina za pranje sudova W7F HP43 X, 15 kompleta, inox |
| Tip i model | Mašine za sudove |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |
