Whirlpool mašina za pranje sudova WH6FC11BS7A0X, Inverter motor, 11 kompleta, inoxID EK000841433
Whirlpool mašina za pranje sudova WH6FC11BS7A0X, Inverter motor, 11 kompleta, inoxID: EK000841433
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
Usluga montaže Bele tehnike dostupna na teritoriji Beograda.
Akcijska cena važi i za plaćanje do 12 rata bez kamate!
- Cena sa PDV-om
- 71.790,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 3.474,00 din
Specifikacije proizvoda
Saznaj više
Dostavljamo već od 21.05.2026
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine

Ostvari 5 godina pune garancije
2 godine fabričke + 3 godine produžene garancije.
Rok za registraciju je 30 dana od kupovine uređaja.
AKCIJA TRAJE OD 1. 1. 2026 DO 31. 12. 2026 godine stranici
Više saznaj ovdje
Rok za registraciju je 30 dana od kupovine uređaja.
AKCIJA TRAJE OD 1. 1. 2026 DO 31. 12. 2026 godine stranici
Više saznaj ovdje
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
Mašina za pranje sudova
Samostojeća mašina za pranje sudova sa tihim radom, inverter motorom i fleksibilnim sistemom korpi za svakodnevnu upotrebu.
| Osnovne informacije | |
|---|---|
| Tip | Samostojeća mašina za pranje posuđa |
| Boja | Inox |
| Visina | 85 cm |
| Širina | 45 cm |
| Dubina | 59 cm |
| Kapacitet | 11 kompleta |
| Energetska klasa | C |
| Potrošnja energije | 63 kWh / 100 ciklusa |
| Potrošnja vode | 8.7 l / ciklus |
| Trajanje programa | 3:35 h |
| Nivo buke | 41 dB |
| Akustična klasa | B |
| Inverter motor | Da |
| Programi | |
| Programi |
Eco 50 Eco Staklo Pretpranje Intensive 65° Tiho Sanitizacija Rapid Dostupnost kratkog programa |
| Funkcije | |
| Karakteristike |
Automatski programi Automatsko otvaranje vrata Digitalni indikator odbrojavanja Svetlosni indikator soli Svetlosni indikator sredstva za ispiranje Pranje jedne korpe (donja ili gornja) Prilagodljiva gornja korpa Korpa sa ručkom Podesive stope (prednji deo) |
| Tehnički podaci | |
| Priključna snaga | 1.9 kW |
| Zaštita | 10 A |
| Napajanje | 220–240 V / 50 Hz |
| Dužina kabla | 130 cm |
| Dužina cevi (ulaz) | 155 cm |
| Dužina cevi (odvod) | 150 cm |
| Dimenzije i težina | |
| Neto/Bruto | 39.5 / 41.5 kg |
| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Tip proizvoda | Mašine za sudove |
| Garancija | 2 god |
| Boja | Inox |
| Brand | Whirlpool |
| Energetska klasa | C |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Potrošnja električne energije na 100 ciklusa | 63 kWh |
| Potrošnja vode (na jedan ciklus) | 8.7 l |
| Buka (dB) | 41 dB |
| Kapacitet (broj setova posuđa) | 11 |
| Broj programa | 9 |
| Brzi program | Da |
| Eco program | Da |
| Automatski program | Ne |
| Intenzivni program | Da |
| Dečija sigurnosna zaštita | Ne |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Visina | 85 cm |
| Širina | 45 cm |
| Dubina | 59 cm |
| Neto težina | 39.5 kg |
| Naziv i vrsta robe | Whirlpool mašina za pranje sudova WH6FC11BS7A0X, Inverter motor, 11 kompleta, inox |
| Tip i model | Mašine za sudove |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |
