Beko indukciona ugradna ploča HII 64400 TO, Staklokeramika, 4 zone kuvanja, 9 nivoa snage, crnaID EK000859848
Beko indukciona ugradna ploča HII 64400 TO, Staklokeramika, 4 zone kuvanja, 9 nivoa snage, crnaID: EK000859848
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
Usluga montaže Bele tehnike dostupna na teritoriji Beograda.
Akcijska cena važi i za plaćanje do 12 rata bez kamate!
- Cena sa PDV-om
- 33.990,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 1.645,00 din
Specifikacije proizvoda
Saznaj više
Dostavljamo već od 04.06.2026
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
Beko Indukciona ploča
Moderna nezavisna indukciona ploča sa četiri zone kuvanja, senzorskim upravljanjem i naprednim sigurnosnim sistemima.
| Osnovne informacije | |
|---|---|
| Vrsta ploče za kuvanje | Indukciona |
| Vrsta | Nezavisna |
| Način upravljanja | Senzorsko upravljanje (na dodir) |
| Boja | Crna |
| Širina | 58 cm |
| Dubina | 51 cm |
| Ploče / zone za kuvanje | |
| Levo napred | Ø 180 mm - 2000 / 2300 W (Max/Boost) |
| Levo nazad | Ø 180 mm - 2000 / 2300 W (Max/Boost) |
| Desno napred | Ø 145 mm - 1600 / 1800 W (Max/Boost) |
| Desno nazad | Ø 210 mm - 2000 / 2300 W (Max/Boost) |
| Funkcije i karakteristike | |
| Booster funkcija | Da |
| Digitalni displej | Da |
| 9 nivoa temperature | Da |
| On/Off indikator | Da |
| Performanse i potrošnja | |
| Dimenzije ploče (ŠxVxD) | 58 x 5.2 x 51 cm |
| Priključna snaga | 7.2 kW |
| Bezbednost | |
| Automatsko gašenje | Da |
| Zaštita od pregrejavanja | Da |
| Prava potrošača | |
| Garancija prava kupaca | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Brand | Beko |
| Garancija | 2 god |
| Boja | Crna |
| Tip proizvoda | Ploče za kuvanje |
| Tip ploče | Indukcijska |
| Broj zona za kuvanje | 4 |
| Indikator preostale toplote | Da |
| Dečija sigurnosna zaštita | Ne |
| Visina | 5.2 cm |
| Širina | 58 cm |
| Dubina | 51 cm |
| Naziv i vrsta robe | Beko indukciona ugradna ploča HII 64400 TO, Staklokeramika, 4 zone kuvanja, 9 nivoa snage, crna |
| Tip i model | Ploče za kuvanje |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |