Bosch ploča za kuvanje indukciona PXE601DC1EID EK000373748
Bosch ploča za kuvanje indukciona PXE601DC1EID: EK000373748
Akcijska cena važi i za plaćanje do 12 rata bez kamate!
Usluga montaže Bele tehnike dostupna na teritoriji Beograda.
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
- 132.799,00 din
- Cena sa PDV-om
- 91.999,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 4.453,00 din
Bosch ploča za kuvanje indukciona PXE601DC1E
Saznaj više
Dostavljamo već od 09.04.2026
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine
Moglo bi vas zanimati i ovo

Cashback 10.000 dinara!
Ostvarite povrat novca u iznosu od 10.000 dinara uz kupovinu uređaja i registraciju na sajtu.
Rok za registraciju je 30 dana od datuma kupovine. Nakon uspešne prijave, povrat sredstava će biti realizovan u skladu sa uslovima promocije.
Ukoliko se ne registrujete u predviđenom roku, nećete ostvariti pravo na cashback. Više saznaj ovde.
Rok za registraciju je 30 dana od datuma kupovine. Nakon uspešne prijave, povrat sredstava će biti realizovan u skladu sa uslovima promocije.
Ukoliko se ne registrujete u predviđenom roku, nećete ostvariti pravo na cashback. Više saznaj ovde.
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
Bosch ploča za kuvanje indukciona PXE601DC1E
| Brand | Bosch |
| Garancija | 2 god |
| Tip proizvoda | Ploče za kuvanje |
| Tip ploče | Indukcijska |
| Broj zona za kuvanje | 4 |
| Flexi Cook zona | Da |
| Powerboost | Da |
| Funkcija automatskog isključivanja | Da |
| Indikator preostale toplote | Da |
| Funkcija vremena | Da |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Visina | 5.1 cm |
| Širina | 59.2 cm |
| Dubina | 52.2 cm |
| Neto težina | 12.1 kg |
| Bruto težina | 14.3 kg |
| Naziv i vrsta robe | Bosch ploča za kuvanje indukciona PXE601DC1E |
| Tip i model | Ploče za kuvanje |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |