Electrolux ugradna ploča EHF6346XOK BIID EK000592002
Electrolux ugradna ploča EHF6346XOK BIID: EK000592002
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
Usluga montaže Bele tehnike dostupna na teritoriji Beograda.
Akcijska cena važi i za plaćanje do 12 rata bez kamate!
- Cena sa PDV-om
- 49.999,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 2.420,00 din
Dostavljamo već od 11.05.2026
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine
Moglo bi vas zanimati i ovo

Ostvari 5 godina pune garancije
2 godine fabričke + 3 godine produžene garancije.
Rok za registraciju je 30 dana od kupovine uređaja.
AKCIJA TRAJE OD 1. 1. 2026 DO 31. 12. 2026 godine stranici
Više saznaj ovdje
Rok za registraciju je 30 dana od kupovine uređaja.
AKCIJA TRAJE OD 1. 1. 2026 DO 31. 12. 2026 godine stranici
Više saznaj ovdje
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Brand | Electrolux |
| Garancija | 2+3 god |
| Boja | Crna |
| Tip proizvoda | Ploče za kuvanje |
| Tip ploče | Staklokeramička |
| Broj zona za kuvanje | 4 |
| Indikator preostale toplote | Da |
| Dečija sigurnosna zaštita | Da |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Visina | 3.8 cm |
| Širina | 57.1 cm |
| Dubina | 51.6 cm |
| Neto težina | 7.71 kg |
| Naziv i vrsta robe | Electrolux ugradna ploča EHF6346XOK BI |
| Tip i model | Ploče za kuvanje |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |