Bosch ugradna kompaktna rerna sa mikrotalasnom funkcijom CMG7761B1ID EK000575621
Bosch ugradna kompaktna rerna sa mikrotalasnom funkcijom CMG7761B1ID: EK000575621
Akcijska cena važi i za plaćanje do 12 rata bez kamate!
Usluga montaže Bele tehnike dostupna na teritoriji Beograda.
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
- 211.129,65 din
- Cena sa PDV-om
- 203.629,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 9.855,00 din
Bosch ugradna kompaktna rerna sa mikrotalasnom funkcijom CMG7761B1
Saznaj više
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
Bosch ugradna kompaktna rerna sa mikrotalasnom funkcijom CMG7761B1
| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Brand | Bosch |
| Garancija | 2 god |
| Boja | Crna |
| Tip proizvoda | Mikrotalasne pećnice |
| Energetska klasa | A |
| Zapremina rerne | 45 l |
| Odmrzavanje | Da |
| Ekran | Da |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Dečija sigurnosna zaštita | Da |
| Premaz protiv otisaka prstiju | Ne |
| Visina | 45.5 cm |
| Širina | 59.4 cm |
| Dubina | 54.8 cm |
| Neto težina | 34.5 kg |
| Bruto težina | 40 kg |
| Naziv i vrsta robe | Bosch ugradna kompaktna rerna sa mikrotalasnom funkcijom CMG7761B1 |
| Tip i model | Mikrotalasne pećnice |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |