Whirlpool ugradna rerna WOI5S8CM1SBA, Multifunkcionalna, 73 L, crnaID EK000839127
Whirlpool ugradna rerna WOI5S8CM1SBA, Multifunkcionalna, 73 L, crnaID: EK000839127
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
Usluga montaže Bele tehnike dostupna na teritoriji Beograda.
Akcijska cena važi i za plaćanje do 12 rata bez kamate!
- 81.990,00 din
- Cena sa PDV-om
- 60.399,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 2.923,00 din
Specifikacije proizvoda
Saznaj više
Dostavljamo već od 25.05.2026
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana

Ostvari 5 godina pune garancije
2 godine fabričke + 3 godine produžene garancije.
Rok za registraciju je 30 dana od kupovine uređaja.
AKCIJA TRAJE OD 1. 1. 2026 DO 31. 12. 2026 godine stranici
Više saznaj ovdje
Rok za registraciju je 30 dana od kupovine uređaja.
AKCIJA TRAJE OD 1. 1. 2026 DO 31. 12. 2026 godine stranici
Više saznaj ovdje
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
Whirlpool ugradna rerna
Multifunkcionalna nezavisna rerna sa digitalnim upravljanjem, teleskopskim vođicama i naprednim programima pečenja.
| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Brend | Whirlpool |
| Tip rerne | Multifunkcionalna |
| Zapremina | 73 l |
| Način upravljanja | Digitalno |
| Način čišćenja | Katalitičko čišćenje |
| Vođice rerne | Teleskopske |
| Boja | Crna |
| Energetski nivo | A+ |
| Funkcije i karakteristike | |
| Funkcije |
Unutrašnje svetlo Automatski programi |
| Oprema | |
| Oprema |
2 x posuda 1 x rešetka |
| Tehničke karakteristike | |
| Priključna snaga | 3450 W |
| Potrošnja el. energije |
Godišnja potrošnja energije: 0.67 kWh godišnje Konvencionalna potrošnja energije: 0.9 kWh |
| Fizičke karakteristike | |
| Masa | 37 kg |
| Dimenzije (ŠxVxD) | 59.5 x 59.7 x 56.4 cm |
| Ugradne mere (ŠxVxD) | 56 x 58.3-58.5 x 55 cm |
| Ostalo | |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | WHIRLPOOL WOI5S8CM1SBA Ugradna rerna Ugradne rerne |
| Model | ELE03046 |
| Zemlja porekla | Italija |
| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Brand | Whirlpool |
| Garancija | 2 god |
| Boja | Crna |
| Tip proizvoda | Rerne |
| Tip rerne | Električna |
| Način čišćenja | Kataliza |
| Energetska klasa | A |
| Zapremina rerne | 73 l |
| Teleskopske vođice na izvlačenje | Da |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Visina | 59.7 cm |
| Širina | 59.5 cm |
| Dubina | 56.4 cm |
| Neto težina | 37 kg |
| Naziv i vrsta robe | Whirlpool ugradna rerna WOI5S8CM1SBA, Multifunkcionalna, 73 L, crna |
| Tip i model | Rerne |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |
