Whirlpool ugradna rerna WOI5S8CM1SXA, multifunkcionalna, 73 L, 6th Sense tehnologija, Ready2cook, inoxID EK000839129
Whirlpool ugradna rerna WOI5S8CM1SXA, multifunkcionalna, 73 L, 6th Sense tehnologija, Ready2cook, inoxID: EK000839129
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
Usluga montaže Bele tehnike dostupna na teritoriji Beograda.
Akcijska cena važi i za plaćanje do 12 rata bez kamate!
- 81.990,00 din
- Cena sa PDV-om
- 60.399,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 2.923,00 din
Specifikacije proizvoda
Saznaj više
Dostavljamo već od 25.05.2026
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana

Ostvari 5 godina pune garancije
2 godine fabričke + 3 godine produžene garancije.
Rok za registraciju je 30 dana od kupovine uređaja.
AKCIJA TRAJE OD 1. 1. 2026 DO 31. 12. 2026 godine stranici
Više saznaj ovdje
Rok za registraciju je 30 dana od kupovine uređaja.
AKCIJA TRAJE OD 1. 1. 2026 DO 31. 12. 2026 godine stranici
Više saznaj ovdje
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
Whirlpool ugradna rerna
Multifunkcionalna rerna u inox boji sa naprednim tehnologijama poput 6th Sense i Steam funkcije za vrhunske rezultate pečenja.
| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Brend | Whirlpool |
| Tip rerne | Multifunkcionalna |
| Vrsta | Nezavisna |
| Zapremina | 73 l |
| Način upravljanja | Digitalno |
| Način čišćenja | Katalitičko čišćenje |
| Vođice rerne | Teleskopske |
| Boja | Inox |
| Energetski nivo | A+ |
| Funkcije i karakteristike | |
| Funkcije |
XXL otvor 6th Sense tehnologija Pizza na visokoj temperaturi Ready2cook Elektronske kontrole Konvekcija - Forced Air SoftClosing Steam |
| Oprema | |
| Oprema |
2 x posuda 1 x rešetka |
| Potrošnja energije | |
| Potrošnja el. energije |
Godišnja potrošnja energije: 0.9 kWh godišnje Konvencionalna potrošnja energije: 0.67 kWh |
| Fizičke karakteristike | |
| Masa | 37 kg |
| Dimenzije (ŠxVxD) | 59.7 x 59.7 x 56.4 cm |
| Ugradne mere (ŠxVxD) | 56 x 58.3-58.5 x 55 cm |
| Ostalo | |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | WHIRLPOOL WOI5S8CM1SXA Ugradna rerna Ugradne rerne |
| Model | ELE03045 |
| Zemlja porekla | Italija |
| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Brand | Whirlpool |
| Garancija | 2 god |
| Boja | Inox |
| Tip proizvoda | Rerne |
| Tip rerne | Električna |
| Način čišćenja | Kataliza |
| Energetska klasa | A |
| Zapremina rerne | 73 l |
| Teleskopske vođice na izvlačenje | Da |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Visina | 59.7 cm |
| Širina | 59.7 cm |
| Dubina | 56.4 cm |
| Neto težina | 37 kg |
| Naziv i vrsta robe | Whirlpool ugradna rerna WOI5S8CM1SXA, multifunkcionalna, 73 L, 6th Sense tehnologija, Ready2cook, inox |
| Tip i model | Rerne |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |
