Beko kombinovani šporet FBE 64010 WDN, Ringle + Plin, Ventilatorska rerna, belo-crnaID EK000839955
Beko kombinovani šporet FBE 64010 WDN, Ringle + Plin, Ventilatorska rerna, belo-crnaID: EK000839955
Akcijska cena važi i za plaćanje do 12 rata bez kamate!
Usluga montaže Bele tehnike dostupna na teritoriji Beograda.
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
- Cena sa PDV-om
- 47.590,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 2.303,00 din
Dostavljamo već od 08.04.2026
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Tip proizvoda | Šporeti |
| Brand | Beko |
| Garancija | 2 god |
| Tip šporeta | Kombinovani |
| Energetska klasa | A |
| Poklopac | Lim |
| Zapremina rerne | 66 l |
| Tip rerne | Ventilatorska |
| Broj funkcija rerne | 6 |
| Teleskopske vođice na izvlačenje | Ne |
| Broj zona za kuvanje | 4 |
| Indikator preostale toplote | Ne |
| Funkcija vremena | Ne |
| Dečija sigurnosna zaštita | Ne |
| Visina | 85 cm |
| Širina | 60 cm |
| Dubina | 60 cm |
| Neto težina | 49.8 kg |
| Naziv i vrsta robe | Beko kombinovani šporet FBE 64010 WDN, Ringle + Plin, Ventilatorska rerna, belo-crna |
| Tip i model | Šporeti |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |
