Electrolux električni šporet LKR64022AXID EK000681367
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
Usluga montaže Bele tehnike dostupna na teritoriji Beograda.
Akcijska cena važi i za plaćanje do 12 rata bez kamate!
- Cena sa PDV-om
- 75.999,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 3.678,00 din
Dostavljamo već od 05.05.2026
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana

Rok za registraciju je 30 dana od kupovine uređaja.
AKCIJA TRAJE OD 1. 1. 2026 DO 31. 12. 2026 godine stranici
Više saznaj ovdje
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
Osnovne karakteristike
-
Kuvanje / Ploča
-
Vrsta ploče: Staklokeramička
-
Grejne zone:
-
Desna zadnja: Dual Circuit Oval Hilight – 2200 W / 1400 W – Ø 265 / 170 mm
-
Leva prednja: Dual Circuit Round Hilight – 1000 W / 2200 W – Ø 140 / 210 mm
-
Desna prednja: Hilight – 1200 W – Ø 145 mm
-
Leva zadnja: Hilight – 1200 W – Ø 145 mm
-
-
Kontrole za grejne zone: Da
Rerna
-
Vrsta: Multifunkcionalna
-
Zapremina: 73 litra
-
Način čišćenja: Čišćenje vodenom parom
-
Vrata: Jednostavna za čišćenje
-
Ventilator za hlađenje: Automatski – hladi elektroniku i spoljne površine
-
Odvod vazduha: Zadnji odvod za gasove
-
Funkcije rerne:
-
AirFry funkcija
-
LED tajmer
-
Rotacioni tasteri na uvlačenje
-
Dodatne karakteristike
-
Fioka za skladištenje posuđa
-
Prilagodljiva visina: 84.7 – 86.7 cm
-
Energetski razred: A
U paketu (oprema):
-
1 x žičani pleh za AirFry
-
1 x duboki pleh
Potrošnja električne energije:
-
Konvencionalno pečenje: 0.95 kWh/ciklus
-
Ventilatorsko pečenje: 0.82 kWh/ciklus
Dimenzije (Š x V x D):
-
59.6 x 84.7–86.7 x 60 cm
-
| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Tip proizvoda | Šporeti |
| Brand | Electrolux |
| Garancija | 2+3 god |
| Boja | Inox/Crna |
| Tip šporeta | Staklokeramika |
| Energetska klasa | A |
| Zapremina rerne | 73 l |
| Tip rerne | Multifunkcionalna |
| Tip čišćenja rerne | Hidroliza |
| Indikator preostale toplote | Da |
| Visina | 84.7 cm |
| Širina | 59.6 cm |
| Dubina | 60 cm |
| Naziv i vrsta robe | Electrolux električni šporet LKR64022AX |
| Tip i model | Šporeti |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |