Beko ugradni set BBSE17320BD, Ventilatorska, Staklokeramika, 72 L zapremina rerne, 4 grejnih zona, crnaID EK000839577
Beko ugradni set BBSE17320BD, Ventilatorska, Staklokeramika, 72 L zapremina rerne, 4 grejnih zona, crnaID: EK000839577
Akcijska cena važi i za plaćanje do 12 rata bez kamate!
Usluga montaže Bele tehnike dostupna na teritoriji Beograda.
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
- Cena sa PDV-om
- 69.490,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 3.363,00 din
Specifikacije proizvoda
Saznaj više
Dostavljamo već od 09.04.2026
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine

2+5 godine produžene garancije
2 godine + 5 godine produžene garancije samo za BEKO ugradnu tehniku uz registraciju na sajtu
Rok za registraciju je 30 dana od kupovine uređaja. Nakon toga, ukoliko je registracija uspešna dobićete sertifikat o produženoj garanciji koji je potrebno da čuvate uz fiskalni račun i garantni list.
Ukoliko se ne snalazite sa registracijom, možete dobiti pomoć putem Beko call centra 011/4111-133
Ukoliko se ne registrujete, imaćete garantovanih 2 godine garanije uz dokaz o kupovini.
Ponuda važi do 31.05.2026, a registraciju možete izvršiti najkasnije do 30.06.2026.
Više saznaj ovde.
Rok za registraciju je 30 dana od kupovine uređaja. Nakon toga, ukoliko je registracija uspešna dobićete sertifikat o produženoj garanciji koji je potrebno da čuvate uz fiskalni račun i garantni list.
Ukoliko se ne snalazite sa registracijom, možete dobiti pomoć putem Beko call centra 011/4111-133
Ukoliko se ne registrujete, imaćete garantovanih 2 godine garanije uz dokaz o kupovini.
Ponuda važi do 31.05.2026, a registraciju možete izvršiti najkasnije do 30.06.2026.
Više saznaj ovde.
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
Beko ugradni set (ploča + rerna)
Moderan ugradni set sa ventilatorskom rernom i staklokeramičkom pločom, dizajniran za efikasno i bezbedno svakodnevno kuvanje.
| Osnovne informacije | |
|---|---|
| Brend | Beko |
| Tip | Ugradna ploča i ugradna rerna |
| Vrsta | Nezavisna |
| Vrsta rerne | Ventilatorska |
| Energetski nivo | A |
| Boja | Crna |
| Zapremina rerne | 72 l |
| Funkcije rerne | |
| Električni gril | Da |
| Konvencionalno kuvanje | Da |
| LED ekran | Da |
| Donji grejač | Da |
| Brzo zagrevanje (Booster) | Da |
| SteamShine čišćenje | Da |
| Komande na dodir | Da |
| Dečija zaštita | Da |
| Skidajuće staklo vrata | Da |
| Rashlađivanje ventilatorom | Da |
| Kuvanje uz ventilator | Da |
| Mali gril sa ventilatorom | Da |
| Funkcije ploče | |
| Indikator toplote | Da |
| Zaštita od prelivanja | Da |
| Dečija zaštita | Da |
| Automatsko isključivanje | Da |
| Karakteristike ploče | |
| Broj zona | 4 |
| Napred levo | Ø120 / 210 mm - 750 W / 2200 W |
| Napred desno | Ø160 - 1500 W |
| Nazad levo | Ø140 - 1200 W |
| Nazad desno | Ø180 - 1800 W |
| Dimenzije | |
| Ploča | 59 x 3.7 x 52 cm |
| Rerna | 59.4 x 59.5 x 56.7 cm |
| Masa | |
| Ploča | 7.7 kg |
| Rerna | 27.5 kg |
| Prava potrošača | |
| Zakonska prava | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Tip proizvoda | Set pećnica + ploča |
| Brand | Beko |
| Garancija | 2 god |
| Boja | Crna |
| Broj zona za kuvanje | 4 |
| Tip ploče | Staklokeramička |
| Zapremina rerne | 72 l |
| Tip rerne | Ventilatorska |
| Naziv i vrsta robe | Beko ugradni set BBSE17320BD, Ventilatorska, Staklokeramika, 72 L zapremina rerne, 4 grejnih zona, crna |
| Tip i model | Set pećnica + ploča |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |